Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran sírsz? Mi az oka?

Milyen gyakran sírsz? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek :)

2017. júl. 13. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Két-három évente kb egyszer. Legutoljára akkor sikerült, amikor egy lány elhagyott, akit nagyon szerettem, ez fél lve történt. Előtte pedig a 18. születlsnapomon. Akkor igazából nem tudom milrt.. csak valahogy elöntöttek az lrzelmek. (21F)
2017. júl. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kb havonta így jön ki belőlem a felgyülemlett stressz. Néha a jövőm bizonytalansága miatt is sírok. 21L
2017. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten sajnos, már több mint féléve. Alapból érzékenyebb típus vagyok, de egy ideje valahogy mindig jönnek olyan dolgok, amik sebeket hagynak, és nehezen lépek rajtuk túl, pl. a legutóbbi ilyen több szeretett ember elvesztése volt, akiket nem tudok és nem is lehetne pótolni, csak a hiányukat érzem. Másfelől abban az időszakban állok, amikor fel kellene nőni, de too much és bonyolult minden :)


22N

2017. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%

Hét éve nem sírtam. Akkor sírtam utoljára, amikor leállt a számítógépem, minden előrejelzés nélkül, de szerencsére nem lett baja. Amúgy már másik számítógépet használok. Bevallom, néha jól esne egy kiadós sírás, de csak ha senki nem lát, és senki nem hall közben. Azonban én valahogy leszoktattam magamat a sírásról. Bár szerintem még fogok sírni a jövőben, de remélem, minél később.


19/f

2017. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Soha
2017. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Naponta sírok,mivel valamilyen formában elveszítettem egy számomra nagyon fontos személyt,egyedül érzem magam. 25/L
2017. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

5-6 havonta... nagyon nehezen tudok.

mondjuk volt egyetlen egy szemely meg regen az eletemben,akinek a hianyatol napokig zokogtam,de miota nincs O,csak nagyon ritkan fordul elo.

22 L

2017. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Metionin ***** válasza:
Ritkán, évente 1-2 alkalommal. Az ok eddig szinte mindig ugyanaz volt, anyám megbántottazzal hogy kiforgatta a szavaimat és olyan dolgokat vágott hozzám, amik nem is igazak.
2017. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Minden este általában bizonyos személyek miatt de van hogy este csak úgy minden nélkül sírok mintha muszáj lenne 15/L
2017. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Majd minden nap. Különös oka nincsen, egyszerűen csak nagyon sírós vagyok :)


19l

2017. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!