Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ehhez a hozzá...

Mit szóltok ehhez a hozzá álláshoz?

Figyelt kérdés

Facebookos beszélgetés két ismerös között:

Fiú: Hali meg van még a párod?

Lány: Igen mert?

Fiú: Hmm kár. Dik jobb vagyok.

Lány: Hagyjál már békén na szia!

Fiú: Jujj oké kicsit elvitted magad.

Lány: Te vitted el magad! Azért nézd már meg miket irogatsz.

Fiú: Ha így gondolod.

Lány: Úgyhogy ne kötekedj hagyjál már békén! Cs! Amúgy se ismersz és előbb nézzél magadba és ne a saját hibáidat fogd másokra mert ez senkinek se jön be cs!

Fiú: Ok Te csicska mész a miskolcon láttamba.

Lány: Én vagyok a csicska te mi a fenének kötekedsz velem mi, nem értem mit képzelsz magadról, ha bajod van a világgal nem egy nővel kéne kötekedned jó lenne ha vissza vennél az arcodból szia!

Fiú: Remélem a bikád irta, hol találkozzunk?


Ez után a lány le tiltotta inkább a fiút a facebookon mert semmi értelmét nem látta továbbiakban vele folytatni a kommunikációt.



2017. júl. 18. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez alapján a fiú és a lány is idióta
2017. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Mit szólok ehhez?

Már az elején sem értettem, hogy két vadidegen miért kommunikál egymással. De már az első kérdés után sem válaszoltam volna, hanem tiltottam volna.

Szóval így összegezve se a srác se a csaj nem normális.

2017. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Kinek a hozzáállásáról van szó? Dik, meg Miskolc? A fiú cigány. A lány is cigány. Gondolom cigányéknál ilyen a násztánc, de nincsenek beható etológiai ismereteim.
2017. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Napisz×rra való értelmiségi cigányok "társalgása"
2017. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is cigányok :) Én is borsodi vagyok, vannak cigány ismerőseim facebookon, pont ilyen szövegeket kommentelgetnek egymásnak :)


OFF

Mi az a "Cs!"?

2017. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A cs! azt jelentő cső,csá köszönés rövidítése.
2017. júl. 18. 17:29
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Azért, amikor egy két beszédhangból/három betűből álló köszönést is rövidít valaki, akkor tudjuk, hogy már megtett néhány kilómétert a szellemi leépülés rögös útján.
2017. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

A cs! pont 3 karakter és a csá is. Ebben mégis mi a rövidítés? Ez olyan kisgyerekes menősködés nekem, mint mikor régen teleraktuk az msn-t idi.óta képbetűkkel és olvashatatlan volt tőle a szöveg.


Azt gondolom, hogy mind a kettő ember kb. 13-16 éves lehet, ilyen korban hiszik azt, hogy az a menő, minél több ismerőse van az embernek, ezért ismeretleneket is felvesz. Ezen kívül valószínűleg kisebbségiek vagy olyan helyen élnek, ahol cigók laknak, legalábbis a fiú mindenképp. Az értelmi képessége is az átlag alatt van. A lánynak nem kellene minden suhancot felvenni, csak az ismerősit, akkor talán nem kerülne ilyen helyzetbe.

2017. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Két ökör proli cigány beszélget, mi ebben az érdekes?

Bár a helyesírásuk egész jó, ennél sokkal rosszabb szokott lenni. Ebből azt vonom le, hogy kicsit műveltebbek az átlagnál.

2017. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A lány 24éves a fiú 26éves és mindketten magyarok csak az avason élnek Miskolcon.
2017. júl. 18. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!