Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talaltam egy hatizsakot a...

Talaltam egy hatizsakot a hazunk elott. Rengeteg penz van benne $1600, plusz szemelyes iratok. Sajnos nem tudom eldonteni, mitevo legyek? Tudom jol, hogy vissza kellene juttatnom a tulajdonosanak, mert erkolcsileg ez volna a helyes.

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Vidd be a rendőrségre, majd ők intézik a többit.
2017. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Amerikában élsz? :D

Eléggé elterjedtek a youtubeosok által készített social experiment videók, szóval lehet, hogy égni fog az arcod amikor kamerában kérdeznek rá a miértekre.


(Amúgy 98.5% hogy kamu... :)

2017. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Kiakadt a kamuméterem.
2017. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy, hogy kamu vagy nem a kérdés. Én tuti megtartanám. Nem költeném feltűnően, de jó ha van egy kis tartalék. (Pololra fogok jutni, tudom.:))
2017. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rendőrségre viszed, akkor ott fog lábakelni a a pénznek.
2017. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
1600 dollár nem olyan sok, hogy észnélkül lehessen szórni :D 420.000 ft kb..ha elvernéd 2 nap alatt akkor se lenne feltűnő. de tudom hogy kamu...ki hagyná el a hátizsákját és ki tartana ennyi pénzt magánál, főleg usd-t magyarországon...mert gondolom nem amerikából irogatsz gyk-ra.
2017. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kamu a kérdés:menj, feküdj le vagy eredj el egy buliba, még nincs nagyon késő. Az unalmas nyári szünet élvezetessé tételére nem a fake kérdések kiírása a megoldás.

Ha igaz:igenis vidd be szépen a rendőrségre. Gondolom, téged is a guta ütne meg, ha elhagynál több százezer forintot és valaki épségben megtalálná, de bh.szna visszaadni.

2017. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
A személyes adatai alapján próbáld elárni az illetőt. Először neten. Ha beviszed a rendőrségnek, az okmányokat vissza fogják adni, mondván, hogy a táska üres volt...
2017. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

#4 ez egy havi fizu, nem hiszem hogy a fényűző életmódoddal felhivnád magadra a figyelmet :D

Én az iratokat feladnám postán, az tuti

2017. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!