Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezek felszínes,...

Szerintetek ezek felszínes, pénzen alapuló kapcsolatok? Kasza Tibi - Darai Andrea, Iszak Eszter - Dobrády Ákos

Figyelt kérdés

Mindkét esetben 1000000x szebb a lány, mint a férfi párja.. Teljesen más kategóriák.


Persze beleszerethettek a belsőbe is (Kasza Tibinél mondjuk ez nem tudom hogy lehetséges XD), de ilyen celebeknél ez mindig kérdéses, hogy nem-e csak a pénz meg a hírnév kell.



2017. júl. 20. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Kasza Tibi egy majom aki még arra is képtelen, hogy jól megjátsza magát. Idegesítő baromira. Azért sztárolják, mert pénzért minden hülyeséget megcsinál. A kérdésre a válasz pedig, szerintem igen. :)
2017. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem Kasza tök jó fej és nem is mondanám csúnyának. Dobrádi se egy Andy Vajna. Azért valjuk be hogy ezek a párok nem a pénzen alapuló kapcsolatokat szimbolizálják.

Annyira nem is látszik a korkülönbség köztük.

2017. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért gondolom azt hogy a kérdező és az 1# is férfi?😅
2017. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én 21 leszek és lány vagyok bocsika, de biztos nem jönnék össze apám korabeli, pocakos férfiakkal, akik még csak nem is helyesek.

Nem tudok mást elképzelni csak a pénzt és a hírnevet.

2017. júl. 20. 19:08
 5/18 Captain Logic ***** válasza:
29%
Én inkább azon gondolkozok, hogy neked mi közöd van négy idegen ember párkapcsolatához?
2017. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Közhelyesebb kommentet nem tudtál volna írni? Hányinger. Ezek amúgy közszereplők, csak megsúgom.
2017. júl. 20. 19:44
 7/18 Captain Logic ***** válasza:
62%
Közhelyesebb kérdést nem tudták volna feltenni? De most komolyan? Egyébként attól, hogy ezen “közszereplők”, te nem ismered őket..
2017. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sírd már el a bánatod csendben, magadban, légyszike.
2017. júl. 20. 20:05
 9/18 Captain Logic ***** válasza:
35%
Mondja az, aki celebekről ír ki egy fórumra fikázó kérdést...
2017. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy az egyik fél esetleg szebb, attól nem feltétlen alapul pénzen a kapcsolat. Sőt gyanítom, hogy Iszak Eszti manapság jobban keres, mint Dobrády, mert épp népszerűbb.
2017. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!