Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan jönnek a jó ötletek?...

Honnan jönnek a jó ötletek? Pl a facebook kitalálója hirtelen kapta az ihletet hogy megcsinálja, de kitől és főleg hogyan? Hirtelen rá ébredsz, hogy ez kell a világnak és lesz belöle bevétel?

Figyelt kérdés
Nem értem maga a kitalálási folyamatot , biztos nem vagyok elég kreativ... Pedig nagyban dolgozik bennem az alkotni vágyás.

2017. júl. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kétféle "feltaláló" van.

Van az, aki nem az és egyszer csak bevillan neki a zuhany alatt vagy akárhol.

és van az aki leül egy asztalhoz vagy valahova és órákat gondolkozik hogy mivel tudna pénzt csinálni. Van aki konkrétan abból él hogy kacatokat talál fel majd eladja a szabadalmi jogot.

És igen mint minden alkotói munkához ehhez is leginkább kreativitás kell, az erős kijelentés lenne hogy neked nincs max csak nehezen jön elő.

2017. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zukerberg és társai nem a Facebookot találták ki először, hanem pár egyetemista kapcsolatot akart tartani egymással a neten.

Sikerült, olyannyira, hogy meglátták értelmét magán-hálózatuk Facebooká fejlesztését.

.

Nem minden -sőt, a legkevesebb- ötlet kidolgozása azért történik, hogy bevételt hozzon!

2017. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet gondolkozni az asztalnál, de legalább néha jó felállni is, mert néha úgy könnyebben jönnek a gondolatok, ha esetleg megakadnál. Közösségi oldal az előtt is volt, ők meg csináltak egy "jobbat". Gondolkozni kell azon hogy mi nincs, mi kell, és hogy miből lenne jó bevétel, amit el is lehet adni a megfelelő helyen.
2017. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ! Már csak meg kell találnom hogy mit tudnék fel használni :)
2017. júl. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!