Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az oldalról (másik)?

Figyelt kérdés
[link]

#blog #Bokaj
2017. júl. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kéne jelentkezni, hogy láthassam...
2017. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagy nehezen találtam új linket:


[link]

2017. aug. 4. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok értelmét nem látom ennek az egész rendszernek. Azért ezt nem lehet ennyire leegyszerűsíteni, hogy -3 pont a műmell, mikor van akinek nincs ezzel gondja, meg nézhet ki természetesen. Van akinek a kicsi mell tetszik, másnak a nagy. A fenék forma pontozasa is olyan, hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be. Meg kérdezz meg idegen embereket, hogy mi a véleményük az arcodról?! Most komolyan ki megy oda ismeretlenhez ezzel, mikor úgyse mondja az az emberek többsége azt a másik szemébe, hogy hát max 6 pontot adnék fejre sok jóindulattal. Mondjuk az is milyen hogy a legtöbb pontot a mell éri, mikor szerintem fontosabb az ápoltság mint a természetes, kemény, "E" formájú, D kosaras, közepes mellbimbóval rendelkező mell.

A másik hogy oké kijön egy eredmény de mit kezd vele? "If you share these two result with people, they will know you look amazing!" - na de ha egy nő relatív csúnya de ő megse így gondolja úgyis túlpontozza magát, míg egy önbizalomhiányos de csinos csaj meg alul pontozza magát, szóval még csak nem is olyan eredmény jön ki amiből bármire következtetni lehet

2017. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az oldal készítője feltűntette, hogy ezek az átlag alapján készültek, de természetesen van benne valami amit mondasz. Én úgy láttam, hogy a legtöbb helyen egyértelműen csak az egyiket lehet választani, most ha te 100 kiló vagy akkor nyílván nem fogsz magadnak homokóra alakot választani... gondolom én...
2017. aug. 6. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sok túlsúlyos lányt láttam már haspólóban, sortban, szóval szerintem egy 100 kg-os lány is simán megadja magának a homokóra alakot maximum pontért. Főleg hogy tényleg vannak olyanok akik túlsúlyosak, de megvan a homokóra alkat, a plus size modelleknél is ez a jellemző nem a gömb meg hasonlók.

20.500 ember vélménye alapján számított átlagot, de ez is olyan, hogy országonként más a szépségideál. Teljes más a szépségideál az USA-ban, Brazíliában meg Kínában. Attól még hogy a saját országában átlagban X tulajdonság volt a legnépszerűbb máshol lehet Y az. Az egyetelen rész amivel egyetértek, az a végén az ápoltság. Szép fogak, tiszta arcbőr ami azért fontos, de a többi részével úgy vagyok, hogy felesleges pontozási rendszert kialakítani rá.

2017. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!