Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lenne ez túl durva elsőre?

Nem lenne ez túl durva elsőre?

Figyelt kérdés

Megszeretnék változni! Elegem van a szerepből amit éveken keresztül játszanom kellett. Felakarom nyiratni a hajam! Mivel még fiatal vagyok a tetováláshoz ezért azt nem de szeretnék egy tetováló filcet, az úgy is öt nap alatt lekopik mint a Cheetos-os vizes tetkók.

Na meg teljes öltözködési stílus váltás! Őszintén ezek a nagy divat cuccok amiket mostanság hordtam, hát nem igazán tetszenek de menők. Végre igaz nem túl divatosak de, olyan cuccokat akarok hordani amiben én érzem jól magam. Egy szóval elég látványossat szeretnék változni. Szerintetek nem lenne ez túl drámai váltás meg egyben gyors is?


Előre is köszönöm a válaszokat! ^^

16/l


2017. aug. 3. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne durva. Nyugodtan változz, amit csak szeretnél.
2017. aug. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez csak annyi volt, hogy levágattam a hajam és csupaszra borotváltam az arcom. Csak az ismert meg akit 10 évnél régebbről ismerek :D.

31/f

2017. aug. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!😊
2017. aug. 3. 04:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajrá. :) Milyen ruhákat szeretsz, vagy mire gondoltál? :)
2017. aug. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
De örülök, hogy elmúlt már évek óta ez a korszakom... :D Nade a kérdésedre visszatérve, szerintem nyugodtan vállald be. Szüleidnek említetted már?
2017. aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SirMoook ***** válasza:
74%

Amikor én változtam meg akkor lassan haladtam, és egy hosszabb folyamaton mentem keresztül, de ez meg jellemfüggő, hogy kinek mi a kényelmes.

Ha érzed belül hogy ez a szükségszerű akkor tedd meg nyugodtan.

Ez a ruhás-filces tetkós dolog meg azért is prakrikus, mert ha mondjuk két nap múlva esetleg mégis megbánod akkor vissza tudod csinálni, nem olyan drasztikus mint mondjuk egy valódi tetkó, vagy hajlevágás.

Szóval hajrá:)

18/L

2017. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most vagy fiatal, mikor máskor tennéd meg?

Hajrá, azért a szüleidet minimálisan avasd be (meg ha van párod, ne kapjanak szivrohamot az uj te láttán. :)

2017. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!