Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért titulálnak itt mindenkit...

Miért titulálnak itt mindenkit tucatnak?

Figyelt kérdés

Leginkább külsőre értve. Mert hogy aki plàzàban vàsàrol, tucat, akinek Converse cipője van, tucat, aki szaggatott gatyàt hord tucat...

Ès miért kène feltétlenül egyedinek lenni?

Engem is bekategorizàltak màr tucatnak, mert egyszínű toppokat hordok egyszínű magasderekú szoknyàkkal. Holott fogalmam sincs, hogy lehetne màskèpp, nekem így tetszik.

Sőt, sokszor sima vilàgoskék farmert veszek fel fehèr basic rövidujjúval, fehér tornacipővel. Ez akkor màr a tucatsàg csúcsa, az itteni gondolkodàs alapjàn.

De mièrt kéne mindenkinek egyedinek lenni?

Sőt, hogy lehet mèg manapsàg egyedinek lenni?

Illetve, ha èn nem szeretem a feltűnèst, ezért öltözök egyszerűen, az mièrt elítélendö, unalmas, tucat?

Egyszerűen nem érzem szükségét annak, hogy az öltözködésemmel akarjam megmutatni a vilàgnak, hogy én "micsoda egy egyedi hópihe" vagyok


2017. aug. 4. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

"Egyszerűen nem érzem szükségét annak, hogy az öltözködésemmel akarjam megmutatni a vilàgnak, hogy én "micsoda egy egyedi hópihe" vagyok"

Oké. Akkor miről beszélünk? Miért írtad ki ezt a kérdést azon aggódva, hogy tucatnak titulálnak téged, ha téged ez elvileg nem is érdekel?


"De mièrt kéne mindenkinek egyedinek lenni?

Sőt, hogy lehet mèg manapsàg egyedinek lenni? "

Nem kell.

Úgy, hogy vannak saját gondolataid.


"Ès miért kène feltétlenül egyedinek lenni?"

Nem kell.

2017. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert itt ezen az oldalon a legtöbb válaszoló besavanyodott fotelharcos akiknek fáj az élet és fáj hogy elvannak nyomva.

Ezért aki picit jobban öltözik vagy ad magára arra ráhúzzák a kis jelzőiket ( pl: tucat..) és akkor nekik ettől jobb, mert ők "egyedinek" érzik magukat.

Holott ez nem más csak kisebbségi komplexus lényegében.

:)

21/L

2017. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.-nak igaza van. Mindig muszáj lehúzni a másikat valamivel.
2017. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!