Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivancsi vagyok leteznek e...

Kivancsi vagyok leteznek e olyan tulajdonsagu lanyok mint amt leirok?

Figyelt kérdés

Hűseges

Kedves

Oszinte

Van humorerzeke

Ha valaki beszel vele nem tőmondatokba valaszol

Esetleg szeretj videojatekozni vagy legalabbis nem veti meg

Szeret sorozatozni

Nem iszik sokat csak mertekkel

Nem a bulizasbol all az elete

Sportol/kondizik



2017. aug. 8. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Külön-külön legfeljebb. :D

Attól is függ, hogy az adott pillanatban éppen milyen hangulata van annak a lánynak.

2017. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jelen ;)
2017. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, foglaltak.
2017. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak majdnem. Akiket én ismerek és ilyen típusúak, egyiket sem érdeklik különösebben a videojátékok. Ha pedig a "sorozatozás" alatt sorozatnézést értesz, akkor szerintem az is kiesős dolog. Egyikükre sem jellemző igazán. Ha néznek is egyet-egyet, nem a legfontosabb időtöltéseik közé tartoznak.
2017. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Léteznek, én ilyen vagyok. Érdekes, mert engem megvetnek néha ezen tulajdonságok miatt.
2017. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, még nem igazán videójátékoztam, de semmi bajom sincs azzal, ha valaki játszik. A többi stimmel.
2017. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezeket el tudja rontani sok negatív tulajdonág.
2017. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Azt hittem már valami érdekes dolgot is írsz a kérdésbe, amitől különleges lesz valaki, de nem, leírsz 10 teljesen átlag tulajdonságot... egy kérdésem van, beszéltél már legalább egy lánnyal az életedben? A válasz persze nem, mert ha megtetted volna tudnád, hogy minden 5. lányban ott vannak ezek a jellemzők. -.-
2017. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 AliceGamer ***** válasza:

Jelen,és érdekes,nem foglaltxd

#8.ezt egy picit cáfolnám..max minden 20. lány ilyen.Lányként mondom manapság nagyon kedves lány van aki tényleg hátsó szándékból kedves,vagy ezek az "alap" tulajdonságok megvannak bennünk,szerencsés vagy ha te ez így tapasztalod,de nem mindenhol ilyenek.

2017. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, talán a sorozatozáson kívül az összes igaz, azt meg még azért nem kezdem el, mert nem tudom, hogy melyiket lenne érdemes elkezdenem, 2. A józan eszem valahogy visszatart, hogy nem kéne megint rászokni, hogy aztán mindenre figyeljek, csak a tanulásra nem.

De azért privátba, vagy itt, a sorozatokban jártas emberkék ajánlhatnak 1-2-t :'D

2017. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!