Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért cukkolnak a munkatársaim...

Miért cukkolnak a munkatársaim az "új" 13 3ves autóm miatt szerintetek? Vettem bele új kormányt, (gyári, nem sport kormány), felnit r@.29 vagyok, és mintha gyerekesnek nézn3nek, holott nem tuningol, csak szépítem.

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire unalmas az élete 1-2 embernek? Nap mint nap ezt hallgatom.
2017. aug. 8. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én jelenleg egy 22 éves autót néztem ki.

Nem mindenki engedhet meg magának egy vadi új autót, és nem mindenkinek teszik a szülők a s*gge alá, vagy veszik be a családi vállalkozásba rögtön középiskola után. Egyetem melletti melóból meg nekem is ennyire futja.

19/F

2017. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hitelre vetrem én is ráadásul az egyiknek ugyan ilyen tipusu autoja van,csak ujabb(6 eves).Neki special a fenek ala tettek. :) Szerinte azert vettem,hogy ot majmoljam Sajnalom,ha valakinek 29 evesen ennyi esz jutott. :)
2017. aug. 8. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

1983-as gyártási évű autóval járjuk az utakat - a párommal.

Sok pénzt költöttünk rá, mert az idők folyamán számos dolgot teljesen ki kellett cserélni rajta. Nem is fogyasz keveset a jármű, de elvisz oda, ahová elindulunk vele. Csinosítgatni szándékosan nem csinosítgatjuk, - volt már arra gyakorlati példa, hogy a teljesen felújjított, vizsgára felkészített autónkat május elsején kopták el. - Költsék hasznukat a leszármazottjaik temetési koszorúira - az utolsó fillérig!


Az érdemi válaszom a kérdésedre:

Ha rám hallgatsz, nemes egyszerűséggel leszarod a munkatársaidat! Zivatarban vagy hasonló időben, amikor elmész mellettük az utcán, udvaron, azért el ne felejtsd megnyomni egyszer-kétszer a dudát - és inteni nekik, hogy "szevasztok, srácok"! - Legalább tudni is fogod, hogy miért szemétkednek Veled...

2017. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy 133 éves autó azért már nem fiatal. :)Jó, csak viccelek az elíráson. A lényeg: Le kell sz@rni, hogy ki mit gondol, vagy mond! Te érezd jól magad, a többiek meg kinyalhatják.
2017. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért írtam "jelben,mert öreg. :) Annyi az előnye,hogy a dizájnja jó,és így 7-8 évesnek nézik...
2017. aug. 8. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!