Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor mozdultok ki a...

Ti mikor mozdultok ki a legszívesebben otthonról? Korán reggel, nappal, délután, estefelé, vagy este?

Figyelt kérdés
Én személy szerint valamiért akkor megyek el otthonról szívesen, amikor még nincs este, de már kezd sötétedni.

2017. aug. 8. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Korán reggel meg este
2017. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A harmadik szem ***** válasza:

Végre egy értékelhető kérdés, ami még nem lett ezerszer megkérdezve.

Reggel. Előttem a nap, és bármire van időm, lehetőségem, mert nyitva minden, és így nézve minél korábban annál jobb. Meg amúgy is mindenki elalszik a munkáig, én meg száguldok végig energiával tele zenét hallgatva felmászni helyekre meg mindenenen át

Este jobb szeretek pihengetni az udvaron, beszélgetni másokkal 1-2 cigi mellett.

2017. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Késő délután, este, amikor elkezd lemenni a nap. Kivéve télen, akkor semmilyen napszakban nem mozdulok ki szívesen:D
2017. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is naplemente környékén, de még úgy, hogy sötétedés előtt hazaérjek. Egyszerűen azért, mert akkor nem azt érzem, hogy már "késő" van.
2017. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Este és éjjel, azok a kedvenc napszakaim.
2017. aug. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dél körül.
2017. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este/éjszaka úgy érzem, megtudnám váltani a világot. Napközben legszívesebben ki sem mozdulnék a házból.
2017. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen szabad a napom, akkor du.2 és 6 között megyek el legszívesebben és este 10 és éjjel 1 körül érek vissza.
2019. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Késő este és éjszaka. =)
2020. aug. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!