Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy egy lany a...

Van olyan, hogy egy lany a lanyok szemeben szep, fiuknal meg nem? Es forditva is

Figyelt kérdés
Nagyon fura, mert van peldaul egy nagyon szep baratnom, es a fiuknak annyira nem jon be a lany, nem volt valami sok "udvarloja", de a lanyos ismeretsegi korombol mindenki mondta, hogy jol nez ki
2017. aug. 13. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne. Például az unokatesóm: Egy magas, vékony jóképű srác, a haveri körből mindenki szerint, (tehát más fiúk véleménye alapján is) simán tudna csajozni, nem is kéne erőlködni. Valójában pedig nem volt neki még semmi 19 évesen, szerintem még csók sem. Az én helyzetem se sokkal jobb mondjuk. Szerintem önértékelési zavarok vannak ennek hátterében, ami kihat a kisugárzásra, viselkedésre. Sajnos taszító tud lenni, ha azt látják egy ellenkező nemű emberen, hogy túlontúl gátlásos-szégyenlős-fura.
2017. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, van pl. egy színésznő is, akit a nők nagyon dicsérnek, a férfiak pedig szidják a külsejét.
2017. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez annyira fura :D
2017. aug. 13. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Én. Engem sok nő cinkelt már a kinézetemmel, volt, hogy egy ötvenes üzletasszonyka konkrétan leundorítózott, igen így-így. :D

Viszont érdekes módon a barátaim mindig helyesek voltak, többször megkaptam a meglepődött "Ő a barátod?! ez nagyon jól néz ki!" hitetlenkedést. Volt olyan ember is, aki azt ecsetelte, hogy mellém valami igénytelen szakadt rocker-t képzelt el (én nem tartom igénytelennek a rockeret, ez az ő véleménye). Lehet ez azért is, mert feketét és szürkét hordok főképp, meg laposabb talpú cipőket és alig festem magam.


De van barátomnak is egy barátja, az összes férfiismerős rondának/ nyominak tarja, és gyönyörű felesége van, aki ráadásul pénzes is.

2017. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
például a csíkszemöldököt csak a nők erőltetik egymásnak
2017. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném én is legtöbbször iszonyúnak látom magam. Lehet pont ezt akarták elérni.
2017. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen a csíkszemöldököt nekem egy kozmetikus akarta...meg egyik barátnőm esküszik erre, szerinte a természetes szemöldököm már túl vastag.
2017. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én haverok meg ismerősök szerint jól nézek ki, csajok szerint nem :) Szóval csajoknál is tuti van ilyen.
2017. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem létezik ilyesmi... mármint olyan nem, hogy minden lánynak tetszik és minden fiúnak nem...

Pl. Sarah Jessica Parker... a világ nőinek fele úgy akart kinézni, mint ő (ameddig nem szűkült össze szegénynek a szeme), a pasik nagy része szerint meg lófejű. Amit baromira nem értek, a szememben ettől függetlenül szép (a Szex és New York fénykorában a külseje).

2017. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!