Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valamiről ki...

Hogy lehet valamiről ki alakítani nagyon erős nézetet véleményt?

Figyelt kérdés
Egy egyszerűbb példa, én egyszer elhatározom hogy nem eszek soha többet csokit, de még rá se nézek nagyon, viszont ha el megyek olyan helyen közvetlen mellette, vagy csak látom, hallom, akkor ne váltson ki belőlem semmit a dolog, illetve meg tudjam vonni magamtól. Ugyan így, más emberi tulajdonságnál is, ha nekem meg van pl valakiről valamiről a véleményem akkor mondjuk nem szóljak hozzá, s tartsam is ezt fent, vagy ne vegyek észre valakit. Milyen belső tulajdonság az ami ezt szabályozza működteti? Mit kell edzeni hogy ez így legyen, és mivel lehet, hogy nekem meglegyen a nézetem valamiről, öntörvényesen.
2017. aug. 14. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
akarat kerdese minden :D ha te eldontod hogy nem akarsz enni pl zsiros kajat hogy lefogyj akkor nem eszel es tartod ehez magad. Mindig a cel legyen elotted. Hogy te azt elakarod elni es megcsinalod kepes vagy nem enni pl zsiros kajat xddddstb
2017. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akarat.. de ilyen baromi nehéz, vagy csak nekem az?.
2017. aug. 14. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
nem csak neked nyugi :D en a 46kg-mommal elkezdtem edzeni, hogy feszes combom legyen meg legyen egy kis popsim:D es 3 hetig csinaltam utana 2-3 nap kimaradt es ennyi abba is maradt az egesz :D szoval nehez .. lustasag is ilyen. Ha fajna en mar nem lennek akkor xDD
2017. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!