Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon kicsi mellméret a...

Ez nagyon kicsi mellméret a testemhez képest?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok 164cm 66 kg.

A mellméretem 80/B (volt), de lefogytam 9 kg-ot, és a régi melltartóim még jók, de kicsit nagyok.

Otthon szinte mindennap csesztetnek, hogy lapos vagyok, de, ha nem is piszkálnak, valami megjegyzést mindig kapok innen-onnan.

pl.: a család velünk lakó női közül mindenki nagymellű, és sokszor látom őket dekoltált, mélyen kivágott, fél mellük kinn van belőle stílusú pólókban. Nekem kevés ilyen felsőm van, egy van, ami kicsit merészebbnek mondható, tegnap abban voltam és a nővérem beszólt, hogy túl nagy a dekoltázsom, nem ezt szokta meg tőlem, mondtam, hogy ez az egy ilyen felsőm van, ő meg erre, nem baj, lesz majd több is.

Nagymamám meg anyám mondják, hogy visszafelé fejlődök, mert másnak ebben a korban nőnek a mellei, nekem meg csökkenek.

+Mindig megkapom, hogy melltartót se kéne hordanom meg nem értik, hogy tesire miért van rajtam 2(rendes+sport), nem tudják felfogni, hogy a kis mellnek is van súlya, kileng oldalra, futás közben a melltartó elmozdul, a pánt meg elcsúszkál.

Tényleg deszka lennék vagy csak magukhoz viszonyítanak?



2017. aug. 17. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75As a mellem vagyis sokkal kisebb mint a tied de én nem érzem túl kicsinek. Én szeretem őket hogy ekkorák. Sokkal könnyebb vele az élet mint a nagyokkal és tovább feszes is marad mert nem húzza a súly a kötőszövetet.

Egyébként szülés után szokott nőni még, de nem törvényszerű.

24l

2017. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

lehet egy kicsit deszka vagy, de nem egy nagy melltől lesz egy nőből nő. sőt, sok gondtól is megszabadíthatnak a kicsik. (pl hátproblémák, lógó mell, stb)

tojd le őket, ne érezd magad rosszul miattuk, mert te nem egy név, súly, magasság, vagy akár csak egy mellméret vagy, hanem te Te vagy. Plusz még vagy annyira fiatal, hogy tudjon nőni...

2017. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából nekem nincs bajom a melleimmel, néha kicsinek látom, néha nagynak, legtöbbször közepesnek.

Pont az a méret, amit, ha akarok közszemlére tehetek, de, ha akarom el is rejthetem, és a ruházkodásban sem akadályoz(az már igen, hogy a vállam kb 50 cm széles és minden 4. póló fennakad rajta).

Csak rosszul esik otthonról ez a piszkálódás és a srácok is jobban megnézik a nagymellű csajokat(nővéremnek ennyi idősen 3-4 udvarlója és 2 pasija is volt már, pedig nem ribizli, nem jár bulikba, nem falja irgalmatlan sebességgel a férfiakat)

2017. aug. 17. 16:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek, ment a zöld!
2017. aug. 17. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem például nagyon tetszene, de hát ízlések és pofonok...
2017. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nagy mellem van és emiatt kell rám egy számmal nagyobb póló. Sokkal jobban ellenék egy kisebb mellel is sőt... tudnék olyan ruhát felvenni ami nekem tetszik és nem akadályozna benne semmi.



Ne foglalkozz se a testvéreddel, se anyukával, nagymamával. Ha netán nagyon idegesítenének akkor mondhatod nekik, hogy "Ezt most úgy mondjátok mintha befolyásolhatnám a melleim méretét...".

2017. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Már 58 éves férfi vagyok,elég sok barátnőm volt,de mindig a kis mellű nőket szerettem,csak a feneke legyen szép gömbölyű!
2017. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem 14 évesen sincs semmi mellém szinte.. 65AA-s (!)
2017. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Madri00 válasza:
Ne haragúdj, hogy ezt mondom de a családod akkor nagyon felszínes..Nem a mellméreted fog meghatározni téged
2018. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!