Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is így van?

Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Régen megvolt adva, hogy egy adott társadalmi réteghez tartozzunk, ott szegény szegénnyel, gazdag gazdaggal. Ez már elmúlt,"szabad" világban élünk. Viszont nem us tudatosan, de szerintem megmaradtt az embereknél ez a viselkedés, mármint párkapcsolatban. Elmult 3-4hnapban megfigyeltem, hogy az átlag vele azonos emberrel jön össze(párkapcsolat) vékony vékonnyal, kövér kövérrel, néger négerrel, cigány cigánnyal. Persze azt még egyszer kikell hangsúlyoznom, hogy az átlak, tisztelet a kivételnek. Egy városban élek, sok mindenki megfordúl itt. Szerintetek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre
2017. aug. 18. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Így van. Hasonló értelmi szinten lévő emberek egymást választják, mert más szinten lévőkkel nem nagyon tudnál mit kezdeni.

Én sem lógnék egy cigánnyal, mindenki tudja miért.

2017. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!