Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked vannak elveid? Mik azok?

Neked vannak elveid? Mik azok?

Figyelt kérdés
A mindennapi életben volt már, hogy egy elvedhez tartottad magad még akkor is, ha mások nem értették? Mi volt az?
2017. aug. 19. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántok másokat ok nélkül.
2017. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Regebben az volt az elvem hogy " mindenki mas akit csak szeretek"

Most az az elvem hogy : en

Azert mert en igy dontottem senki ne szoljon bele meg ha ertelmetlennek tunik is szamara.

2017. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Élni és élni hagyni. Van, hogy olyanon akadok fenn, ami a körülöttem lévőket hidegen hagyja, például amikor valaki kérés nélkül beleszól más életébe. De fordítva is megesik, hogy ha valaki azon idegeskedik, hogy más hogy él, mert nem érti őt, akkor nem tudok vele tartani ebben.
2017. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attol függ,erkölcsileg vannak inkább.
2017. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"ne csinalj semmit amibol nincs hasznod, mert az csak elvesztegetett ido"
2017. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Törekedj a jóra a legjobb tudásod szerint, de közben másoknak ne árts.
2017. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Én ezekben hiszek:

1) Nem bízhatok meg senkiben.

2) Semmi sem biztos az életben, csak az, ami az enyém és senki másé. Igazából még az se biztosan.

3) Nem fog velem az életben senki se jót tenni, csak rosszat.

4) Mindenkinek csak addig kellek igazán, amíg használható vagyok valamire, ami segíti őt a saját céljának elérésére.

5) Mindig legyen B és esetleg C tervem, hogyha valami félresikerülne, legyen alternatív lehetőségem.

6) Legalább kétszer, de inkább háromszor gondoljam át, mire belevágok valamibe és ne felejtsem el, hogy miért kezdtem bele.


23/F

2017. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak egy:

Aki ultimátumot képes adni, azt elvesztettem.

2017. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Élni és élni hagyni.

A munkám folyamán csak olyan dolgokat várok el másoktól, amit én is meg tudok csinálni, ill. amire kiképeztem a kollégámat, kolléganőmet.

Nem minden úgy van, ahogyan én gondolom, - lehet másnak is igaza!

Minden ember más!

Nem kell beállnom semelyik klikkbe, - nincs szükségem hordára, ill. hordavezérre.

Mindennek két oldala van!

2017. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- páromtól kívül senkitől sem kérek kölcsön

- nem dugok félre soha

- olyan céghez nem megyek dolgozni, ami kifejezetten mások megrövidítéséből él (Zepter és tsai)

- ha elkezdek egy könyvet, be is fejezem, ha meg vmiért nem, akkor nem mondok felette értékítéletet... arról meg főleg nem, amit nem is olvastam

- másolt CD-t, DVD-t csak olyan esetben használok, hallgatok, ha kb. beszerezhetetlen anyagról van szó (pl. olyan színházi előadás, ami meg sem jelent DVD-n)

2017. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!