Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek van-e úgy, hogy nem...

Veletek van-e úgy, hogy nem minden kisgyereket tartatok egyformán aranyosnak és szerethetőnek?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm" akinek a gyerekeit nem igazán tartom szimpatikusnak.A pici lányát még igen, de a 3éves kisfiát nem.Ezt mondta egy másik barátnőm is róluk ő egyik gyereket se tartja szimpatikusnak a kettő közül, pedig a kisfiú még a kereszt gyereke is.Azt mondta van valami taszitó abban a gyerekben.Mindent összefogdosnak, összekenik az üvegasztalt,kiboritják az üditőt másoknál is és nagyon bosszantóak.Vannak gyerekek akik az elevenségük ellenére is szimpatikusak.Nálam még tudatallatt az is közrejátszat,hogy eleve az anyjukat nem szimpatizálom,mert sokszor kétszinüen visekedett.De azt hiszem nem csak erről van szó.Lehet az is belesegit,hogy a másik barátnőmmel egyedülállóak vagyunk,megvannka a saját szokásaink is és nem vagyunk elég toleránsak.

2017. aug. 20. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én egyiket se tartom annak, idegesito kis majmok.
2017. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát vannak akiket nem neveltek meg, anyának is van egy barátnője és annak egy 6 éves kislánya és bűn rossz.. Először mikor láttuk beszéltük, hogy én os ugyaníhy néztem ki kiskoromban mint ő. De miután elmentek anya mondta, hogy én sokkal jobb kislány voltam mint ő, én szótfogadtam, nem pofáztam vissza, nem röhögtem anya arcába, hanem egy tisztelettudó, kedves kislány voltam. De az a kislány.. nem hallgat az anyjára, direkt az ellenkezőjét csinálja borzalmas. De van pl. anya főnökének a kislánya na ő olyan mint én voltam és ő egy tündér😇
2017. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Az én kishúgom csendes, szófogadó, okos, szerethető kislány volt -Most 14 éves és még mindig ilyen, imádom-, de találkoztam már nagyon rossz gyerekekkel is.

26/F

2017. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én mindegyiket utálom, idegesítő hisztigépek :D Nem is lesz saját egy ideig (soha).
2017. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyerek a saját szüleinek lenyomata.

Ha egy elkényeztetett, lehetetlen csimpánzzal találkozol, az azért olyan, mert a szülei is azok, - ennyit tudtak.

A jólnevelt és ésszerűen, folyamatosan lekötött gyerekek nem problémásak, - a gyerek akkor rossz, ha unatkozik.

2017. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

nem vagy egyedül, én eddigi életemben csak 2 (kettő!!!) db kisfiút tartottam szimpatikusnak és aranyosnak. egyik olyan volt, mint egy duracel nyuszi, de meg volt nevelve, anyja mindent értelmesen elmagyarázott neki, okos volt.

másik még csak 1 éves, de olyan türelmes, csendes, mosolygós, formás kisbaba, hogy bármikor elfogadnám sajátomnak :)

a többi gyerek taszítóan idegesítő, vagy pióca, neveletlen kis szArzsák.

2017. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is utálom a kisgyerekeket. Már kölyökként is jobban vonzottak a felnőttek, zavart a többi gyerek léte. Volt olyan is, amikor idegen kisfiú/kislány barátkozni akart velem, de én mindig leráztam valahogy mert idegesítő volt a nyomulásuk. :D
2017. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: "Minden gyerek a saját szüleinek lenyomata. "Van benne valami.A fent emlitett gyereke anyja péládul tiszetletelen(velem szemben báris az),a párja meg egy szekálódó majom,nem is csoda hogy egy olyan környezetben,ilyen tulajdonságok mellett a gyerekek ilyenné váltak
2017. aug. 20. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
en ha 5 gyereket eletemben szimpatikusnak kedvesnek talaltam akkor sokat mondok. ki nem allhatom a kolykoket.
2018. nov. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!