Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek tényleg ennyire...

Fiúk nektek tényleg ennyire tökmindegy ez?

Figyelt kérdés
Ahogy látom a fiúk nagy részének annyira mindegy hogy milyen a lány, csak a farkuk vezérli őket és úristen egy csaj biztos jól néz ki és már ráizgulnak úgy hogy nem is látták még a csajt képen se, lehet hogy tök ronda de nekik csak az számít hogy CSAJ. Ennyi kiéhezett pasi van itt? Hogy tökmindegy már csak lyuk legyen. Hát remélem nem ilyen pasim lesz. És akinek nem inge ne vegye magára, mert vannak kivételek, de vannak nagyon beteg emberek is. Egyszer már eljátszottam egy sráccal hogy rámírt hogy annyira szép lehetek és hogy mennyire beindítottam egy SZEMÉLYISÉG LEÍRÁSSAL. Megkérdezte hogy hívnak és küldjek neki magamról egy képet. Kerestem egy csúnyácska csajról képet és elküldtem neki és még odaírtam hogy "Lákátos Dzsesszika vagyok" és soha a büdös életben többet nem írt..😂 szal ennyit erről.
2017. aug. 22. 22:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom hogy éves lehetsz de tippeleg hogy kb. 17

De nem én speciel nem ilyen vagyok Ha Ha. :D

De rengeteg ilyen fószer van és hát nem tudom mit írjak de az is biztos hogy rengeteg nekik való csaj is ;)

2017. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Ajjajj, 34 eves vagyok, es meg engem is "ostromolnak", raadasul kifejezetten olyan valaszoknal, ahova odairom a koromat es a nememet. Kb ennyi info eleg nehany ferfinak ahhoz, hogy biztos legyen benne, hogy en kellek neki. Hat nekem is megdobbento...
2017. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%

Persze hogy tök mindegy nekik.

Ráírnak mindenkire privátokban, hátha pont egy jó csaj akire írnak és bevállalós. Kommentekbe dicsérik a lányokat, nyaliznak, stb. Utána egyéjszakás kaland után ott is hagyják. De ez annyira egyértelmű, hogy csak ezt akarják, és még mindig képes rengeteg lány itt elhinni hogy komolyan gondolják a bókokat, tényleg érdekli őket milyen a lány, holott csak azért kell nekik valaki hogy ne legyenek magányosak és legyen kivel csinálni.


Ha nem is kiéhezett a pasi, elég csak ráírnia valakire, és lehet simán beadja a derekát, szóval próba szerencse, nekik megéri.

2017. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
15 vagyis mindjárt 16😏 és igen sajnos elég szánalmas.. olyan mint vaai rossz sexpartnerkereső.😖 és néha már rosszul vagyok némelyik faszitól, amelyik 40 évesen ír rám úgy hogy tudja az életkorom, hogy ő szeretne engem megismerni😐😝😵
2017. aug. 22. 22:32
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

#1

Én pont keresek egy lányt de úgy néz ki csak fölöslegesen erölködök majd a helyzet hoz valami lehetőséget és kihasználom. :)

2017. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#5 és ehhez még :) írsz? Olyan elszomorító, hogy ahogy növök felfelé, amit felépítettem gyerekkoromban világnézet az évek során csak rombolódik lefelé.. ilyenkor elgondolkozom, hogy túl fiatal vagyok ehhez és törlöm magam a p*csáb4😐
2017. aug. 22. 22:42
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
Igen és én sem értem hogy hogy vált a gyakorikérdések az elkeseredett fiatalok kedvenc helyévé. Minden 2. kérdés is arról szól, hogy "miért nincs csajom/pasim?" vagy éppen "minden fiú/lány ilyen köcsög?". Esküszöm csak azért járok ide hogy mikor szar kedvem rájöjjek hogy ez a hely tele van nálam sokkal de sokkal szánalmasabb emberekkel
2017. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes a kérdésed - kedves kérdező, - és még érdekesebb a kifejtésed. Link világban élünk, - nem véletlenül van a mondásom, hogy "Magyarországon legjobb üzlet a szélhámosság"! Csak súlyosbítja a helyzetet a digitális világ térhódítása, - úgy vélem, MINDENKI megérdemli, hogy átverjék, aki felül egy digitális "ismerkedésnek", - ha nem veszi a fáradtságot, hogy a bensőségesebb, emberi kapcsolatainak személyesen utánjárjon. Normális érzésű ember nem mulasztja el a kapcsolatainak személyes kontrollját, ápolását!

Aki meg elmulasztja, az megérdemli, hogy a szép szavakat még szebb/csúnyább képekkel megspékelve verjék át!

Amit nem értek, hogy mi ennek az "Átverlek/Átvertelek!" játéknak, - ezt csak az "értelmi szerzői" tudhatják, mert erre normális, logikus magyarázat nincs! Talán sok a szabadideje az ilyen kreténeknek, - nem tudnak mit kezdeni magukkal!

2017. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Én pedig egy intelligens nőt keresek, aki sokat tud beszélni bármilyen témáról, de mivel ennyire tele van az oldal ilyen mindenkire ráírogatós férfiakkal, már nekem sem akarnak válaszolni. Vagy ha mégis, akkor is úgy kezelnek, mintha valami pszichopata lennék :/
2017. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

Regebben kiirtam egy kerdest, hogy 16 eves lanykent hogyan kereshetnenk penzt. Gondoltam en itt olyanokra, mint funyiras, vagy valami hasonlo normalis munka. Erre (megszamoltam a kedvedert) 26 privat uzenetet kaptam random fasziktol, hogy naluk egy ora alatt megkereshetek tobb szaz ezret, ha... (a tobbit kepzeld, ide valtozatos volt, de egy kategoria).

A tanulsag, hogy nem a neten kell keresni eleted parjat, az uziket meg figyelmen kivul kell hagyni, ha ennyire zavarnak az ilyen ferfiak/fiuk. Ennyi.

2017. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!