Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Holnap a pasimnál fogok...

Holnap a pasimnál fogok aludni 3 napot, mit tegyek, ha ő reggel a büdös száj leheletemre kel majd fel?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy én többig fogok aludni,mint ő, mi van ha hozzám bújik és érezni fogja a leheletem?

2017. aug. 28. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D


És ellenkező esetben, ha te érzed meg az övét , akkor mi lesz ? :D


Megboldogult kutyusomra gondolok, olyan drága volt, olyan édes, ki a francot érdekelt a lehelete :D

2017. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van erről egy igaz mondás: A párkapcsolat nem az első csóknál kezdődik. Az első fingnál egymás előtt.


És ha belegondolsz, ez egy hatalmas nagy igazság. Ugyanis teljesen természetes dolog, hogy a szád büdösödik. És akkor mi van, majd reggel fogat mosol.

2017. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:D


Hát ez jó kérdés. Visszagondolva engem is frusztrált. Nem szeretek más képébe szuszogni sem. Álmodban úgysem tudod, hogy mit érez, amikor felébredsz, akkor meg már nem az fog érdekelni. Ha szeretitek egymást, ez nem lehet gond. És nem is biztos, hogy büdös a szád reggelre. Nem mindenkié az. :) De mint írtam, ez tényleg jó kérdés, vicces, de egyben elgondolkodtató is. Azért ne parázd túl! :)

2017. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
7%
Érdekes kérdést tettél fel. Miért, mitől lenne reggel az ember szája büdös? Ha lefekvés előtt fogat mosunk akkor nem lesz reggelre büdös a szánk szaga. Az enyém sohasem büdös, viszont étkezés után mindenkinek van szájszaga az elfogyasztott ételtől, italtól, cigitől.
2017. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek büdös lesz reggelre a szája az alvadt nyáltól, aki mást mond, az hazudik vagy rossz a szaglása :D

Van egy barátnőm, aki hasonlóképp vélekedik, mint a 4. válaszoló, reggelente soha nem mos fogat, mert úgy van vele, hogy mégis mitől lenne büdös a szája, mikor este fogat is mosott, szóval max egy rágót bekap, mikor elindul otthonról és csókolom. És hát én a reggeli órákban nem szívesen megyek a közelébe, ugyanis olyan büdös, kutyaszar szagú szája van, hogy könnyezni kezd kb a szemem, ha rám lehel..Még úgy is, hogy rágót is evett...Mellesleg elmondanám, a szánkban a legtöbb baktérium nem a fogainkon van, hanem a nyelvünkön, illetve a szájpadlásunkon :/ Hiába mosol este fogat, a nyelveden meg a szájpadlásodon lévő bacik reggelre megint elszaporodnak a szádban, ezért lesz büdös. Márpedig onnan nem igazán tudod lesikálni a baktériumokat, de sok ember még csak meg se próbálja, csak annyiból áll náluk a fogmosás, hogy a fogaikat megmossák és kész..Nehezen tudom elhinni, hogy ők reggel is illatos szájjal ébrednek..:D

2017. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen köszönöm nektek, ez nagyon megnyugtató volt😂💜💜
2017. aug. 29. 02:34
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

5-ös, ezért létezik nyelvkaparó:


[link]


Én minden fogmosás után elvégzem ezt a cseppet sem kellemes műveletet. Nem azt mondom, hogy simán csókolóznék reggel, ébredés után, de nem szokott ótvar büdös lenni a szám, és a páromnak sem. Nagyon sokat számít, hogy mit eszünk, illetve a száj higiénia.

2017. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De épp ezt írtam, hogy a legtöbb ember nem használ még pl. szájvizet se, nemhogy nyelvkaparót, csak a fogaikat átmossák kb fél perc alatt és annyi a nagy fogmosás...Szövegértés..

Én használok nyelvkaparót is és utána a fogkefémmel is kicsit átmosom a nyelvemet meg a szájpadlásomat, plusz esténként fogselyemmel szedem ki a beragadt ételdarabkákat, szóval nem szokott nap közben büdös lenni a szám, ha csak nem eszek valami olyan ételt, amitől büdös lesz (pl. hagymát), de reggelente még én se úgy kelek fel, hogy olyan illatú a szám, mintha már meg is mostam volna a fogamat..

2017. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!