Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én rendkívül utálom, hogy ha...

Én rendkívül utálom, hogy ha munkahelyen első nap már rögtön kérdezgetik hogy "honnan jöttél""melyik iskolából""hol végeztél". Gondolom nem csak én vagyok egyedül ezzel?

Figyelt kérdés
Nem mintha én lennék Magyarország titkos James Bond-ja, vagy én valami beépült ember lennék, de ezt én komolyan rühellem.

2017. szept. 2. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
20 év alatt 4 munkahelyem volt, azt a 4 alkalmat meg kibírtam a kötelező kérdésekkel. Te gyakran váltasz munkahelyet?
2017. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. szept. 2. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg a kutya se kédeznémeg,hogy kivagy és honnan jöttél az lenne a baj,mert mekkora bunkók,hogy nem is érdekled őket..
2017. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Miért baj, hogy szeretnének megismerni? Nyilván csak ilyen kérdésekkel lehet nyitni, mert ha meg mást kérdeznének, felháborodnál, hogy az magánügy.
2017. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Elég szar lehet neked, ha már ettől is ennyire kiakadsz.


Amúgy teljesen érthető hogy ha egy új ember csöppen egy összeszokott társaságba, akkor igyekeznek megtudni róla dolgokat, megtalálni a közös pontokat.

2017. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Psycho ***** válasza:
100%
Más szemszögből is meg lehet nézni a dolgot. Te az ő helyükben milyen kérdéseket tennél fel, ha új kolléga érkezne?
2017. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire zavar a papagájkodás és nem bírod ki egy hétig amíg lecseng, akkor nyomtass egy pólót amin minden infó rajta van és hordd azt pár napig:D Vagy ossz szórólapokat ha biztosra akarsz menni.
2017. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán szimpi nekem sem. Volt olyan hely ahol max 1 hétig voltam. Szóval nem láttam értelmét mert tudtam nem maradok sokáig. De ha már egy hónapja ott vagyok akkor valszeg tovább is és akkor nem zavar. De az hogy már a legelső napon az durva.
2017. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!