Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jellemezd magad par szoval?

Jellemezd magad par szoval?

Figyelt kérdés

Milyen vagy? Pl:megbizhato,felenk, orult, vicces..

Kort es nemet irjatok leci, koszonom:)


2017. szept. 5. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
Például amikor valami úgy jellemzi magát, hogy ő őrült, akkor én ettől a falra tudok mászni. Ha őrült lenne, akkor az elmegyógyintézetben kellene minimum lennie, vagy be kéne oda záratni.
2017. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Király vagyok

18F

2017. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nezd az orult szerintem akar megalhatja a helyet.

Orult lehet az aki gondolkodas, vagy felelem nelkul tesz dolgokat. Ugy ertem akik pl epuletek tetejerrol ugralnak meg ilyesmi szerintem orultseg:D

Vagy aki 2 het utan megkeri a masik kezet, na az is orult..:D


Lehet a masik orult kategoria is amirol te irtal, bar az inkabb psziho:)

2017. szept. 5. 14:29
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Extrovertált, pozitív, kicsit különc, forrófejű, néha túl barátságos, önkéntelenül túl hangos
2017. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Vicces, különc, fiús stílus, antiszociális, néha félénk. 14/L
2017. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Emberséges ember. Szeretni tudó nő. Okos,érzelmes, érdeklődő, toleráns. Kreatív, szeretek tanulni, beszélgetni. Meg blues-rock kedvelő.
2017. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
introvertált, aszociális, könyvmoly, filmhomoszexuális. 43/N
2017. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mivel minden ember másmilyennek lát a saját szemszögéből, valójában nem tudom milyen vagyok, így marad egy idézet:


"Nem ismersz, pedig illene ismerned.

Barátod vagyok, s néha ellenséged, nem szánlak meg, ám segítek, ha kéred. Nem vagyok rokonod, s mégis a Te véred, ellátlak és kifosztalak, gyilkollak és védlek. Feketén utállak, tiszta szívből szeretlek, vadász és préda vagyok, hívő és eretnek. Éj vagyok és nappal, sötét mégis fényes, Vég vagyok és kezdet, tiszta vagyok s véres. Én vagyok én, ártatlan mégis bűnös, Te vagy Én, szenvedélyes és hűvös. Szellemileg nulla vagyok, és éles az eszem,

Gazdag vagyok, koldulok, hogy legyen kenyerem. Szürke vagyok s színes, öntelt és szerény, kétségbeesés vagyok, és én vagyok a remény. Szép vagyok és ocsmány, keselyű és páva, jégből jöttem, tűz a testem, vakmerő és gyáva. Könnyezek és kacagok, élek én és halok. Mindez így igaz, mert én Ember vagyok..."

2017. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy élő paradoxon.
2017. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Az "őrültségre" visszatérve.


Nincs igazad. Ez csak a tinik körében elterjedt, mert menően hangzik. A felnőttek nem hinném, hogy használják.

2017. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!