Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőnek nem fáj semmi?

Egy nőnek nem fáj semmi?

Figyelt kérdés

Valahogy mostanában nem tudom elhinni, ha egy nő panaszkodik vagy valami "problémája" van az valóban valós lenne e.


Nekem úgy tűnik az egész mintha csak magukra akarnak vonni a figyelmet és idegesítő...az utolsó baratnomet is ezért dobtam ki ( és meg sok más indoka volt) de amit szakítás után is csinált és nem csak ő, az nekem egyáltalán nem volt őszinte...mármint hazugoknak tűnnek a nők soha nem azt mondjak ami a valós indok, hogy miért vannak szarul hanem azt hogy én mitől legyek...szóval ha valami faj nekik vagy sírnak én azt sem tudom elhinni hogy valós fájdalom áll mögötte...csak saját magukra gondolnak és kész.


Tehát valóban nem fáj nektek semmi és az egész egy színjáték amikor hisztiztek??

Mostanában úgy vagyok a lányokkal, hogy inkább csak meg akarom dugni és kész mert nem látok bennük tényleg semmi ertekelhetot...mintha nem is lenne személyiségük hanem tárgyak lennének. (Néha látok olyan lányt is aki ennek az ellenkezőjét bizonyítja, de akkor meg arra gondolok, hogy kapcsolatban úgyis más lenne) ...tehát inkább csak próbálom kihasználni őket nehogy ok húzzanak le anyagilag, érzelmileg.


Nem tudom lehet csak nekem vannak rossz tapasztalataim, de szerintem sokkal könnyebb nonek lenni mert simán el tudnak élősködni egy férfin aki hagyja magat...és megjegyzem érzések nélkül csak én látom szarul vagy van benne valami ? 24f


2017. szept. 13. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet én is csak pont belefutottam, de rengeteg érzéketlen nővel sikerült összefutnom az elmúlt néhány évben. Tisztelet a kivételnek!
2017. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azta, behalok! Nem vagy te egy cseppet nőgyűlölő, öcsém?
2017. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

A nők TELJESEN máshogy működnek mint a férfiak, el nem tudnád képzelni, jóval inkább érzelem központúak.


Rossz tapasztalataid voltak nagyon, és már csak a rosszat látod bennük, ezért olyan szürreális képet alkottál róluk hogy hihetetlen.

Most konkrétan azt írtad, hogy szerinted mindig csak színjáték amit lenyomnak, és érzéketlenek igazából.


Volt egy nő akivel beszélgettem, és mondtam neki hogy inkább ő vele beszélgetnék minthogy tanulnék. Erre azt mondta hogy ne helyezzem őt előbbre, mert bűntudata lenne attól ha ő miatta én egyest kapnék.

Nagyon sok nőt ismerek akik szintén ilyenek, és nem az hogy "nem fáj nekik" semmi, hanem hogy még sokkal jobban is fáj mint a férfiaknak.

2017. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

A nők UGYANÚGY működnek, mint a férfiak. Nem valami ufó lények, hanem ugyanolyan emberek.

(Ami különbség mégis van, annak az az oka, hogy kiskoruktól fogva máshogy szocializálta őket a társadalom, de ez nem biológiai különbség, hanem nevelésbeli.)

2017. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák,

vagy szépek és buták.

De ha szépek és okosak is egyben,

nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt?

Ki érti ezt?

Én nem."

2017. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom nekem 2 konkrét pszhiopata barátnőm is volt eddig lehet azért látom így
2017. szept. 13. 16:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem azért mondom, kedves kérdező, de a leírtak alapján te sem tűnsz teljesen százasnak pszichésen. Lehet, hogy a volt barátnőid meg rád mondanák, hogy "milyen pszichopata pasim volt. minden férfi ilyen".
2017. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy nő számára például a szülés elég fájdalmas...
2017. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Döntsd el. Nővel szeretnél élni, vagy pasival. Hetero F
2017. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem bizok a nokben az a baj
2017. szept. 13. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!