Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell egyeskenek hetekig...

Miért kell egyeskenek hetekig hüllendezni azon, hogy sírtam amiért elhagytam a (márkás) szandálom?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Hát nyilván nem igazán szokás egy cipőért sírni,még ha márkás is.
2017. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem is az a kategória mintha láttal volna egy ufót.
2017. szept. 13. 17:44
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
A hüllendezés helyett inkább segítettek volna megkeresni. Milyen primitívek ma az emberek, még egy szandál elvesztése utan sem tudnak együttérezni másokkal.
2017. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Én meg nyaraláskor azért fakadtam, sírva, este vettem észre, hogy otthon felejtettem a foglefémet. És a boltok meg már mind bezártak. De én nem vagyok olyan agyhalott, hogy egy nyüves fogkefe miatt sírjak, hanem pont nyaralás előtt ért egy hatalmas trauma. És hirtelen akkor minden fájdalom, hatványozottan előtörő belőlem.

Gondolom neked is valami hasonló lehetett ez mögött.

Igen, tovább léphetnének már.

2017. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ért trauma, de tényleg szép szandál volt:-(
2017. szept. 13. 19:03
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Hogy lehet egy szandált elhagyni?
2017. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Olyan 12-13 eves korig belefer. Utana mar azert illik erzelmileg erettebbnek lenni es tudni kezelni ezeket a dolgokat es nem elkezdeni hiszteriazni egy nyuves szandal miatt, ami max par tizezer ft, de nagyon max. Nem er annyit. Barmikor vehetsz masikat.
2017. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem mindenki engedhet magának bármikor egy több tízezres szandált.

Mi az a hüllendezés?

2017. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A vízparton homokos lett és meg akartam mosni,de a víz elvitte a kezemből az egyiket.


Még mindig erről beszélnek, mintha nem láttak volna meg ilyet.Nagyon idegesitő.

2017. szept. 14. 09:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez annyira szánalmas. Mármint nem az, hogy megsiratsz vmit, amit elvesztesz, és hozzád nőtt, hanem ezeknek az embereknek a hozzáállása. Sajnos a mai világban kb. olyan hozzáállás van, hogy fojtsd vissza az érzelmeidet, mert ha elérzékenyedsz, akkor ciki vagy, szánalmas vagy, főleg ha olyan dolgon, ami mások szerint nem elég "komoly". Főleg ha tárgyi dolgon... hujjujj. Akkor hülye vagy, anyagias vagy, felszínes barom vagy...
2017. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!