Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális még ez?

Normális még ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pszichopata,és sorozatgyilkos se szeretnék lenni.Érdekel,milyen,ha meghal egy ember,hogy néz ki,milyen érzés(meghalni se szeretnék).Érdekel,milyen egy állat belülről,milyen egy halott állat(csak vizsgálódni szeretnék csak0.Soha az életbe szándékosan,gonosz módon nem bántanék állatokat,embert sem ölnék,csak kíváncsi vagyok.12 éves lány vagyok.

#gyilkosság #testfelépíté
2017. szept. 13. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég, ha a google keresőbe beírod, mit szeretnél látni, és tessék.
2017. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen érthető kíváncsiság. Állatot boncolhatsz is, miért ne? Engem is vonzott a dolog, de anyám nem akart konyhai kést adni egérboncolásra s végülis annyira nem érdekelt :D Fácánt és csirkét viszont láttam belülről, roppant érdekes volt számomra.

Halott embert, pláne a halált neccesebb látni, vagy sikerül egyszer, vagy nem, kivéve, ha olyan szakmád lesz, ahol ez gyakoribb. Én koponyákat és múmiákat akarok sokat látni, az lényegesen könnyebb, hisz vannak helyek, ahol direkt ezeket mutogatják a nagyszámú érdeklődőnek.


Viszont információkat szerethetsz a téged érdeklő dolgokról, ha élőben nem is láthatod, az is valami. Az anatómiát sokkal jobban megismerheted így, mintha totál amatőrként boncolnál.

2017. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudok olyan weboldalakat ahol láthatsz ilyet de azért 12 évesen sok(k) lenne, hidd el, ezért elvből nem írom le. Nincs probléma veled, de megint más dolog tényleg látni.
2017. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen oldalakra felmenni ,csak ha a 18-at betöltöm.(a biztonság kedvéért nem akarok rontani a szorongásos gondjaimon)Ezért csak kérdezni szoktam.Mi az a határ,amikor már elfojtom a kíváncsiságom?
2017. szept. 15. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!