Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi hozta létre ezt a sok...

Mi hozta létre ezt a sok felületes szeretetet ömlengő embert?

Figyelt kérdés

Annyira nem jön be ez a sok "Szercsi-lávcsi" stílusú ember, ez a ja de aranyos, jaj de cuki, jaj de szeretlek, jaj de imádlak, jaj de édi vagy, megnyilvánulás. Annyi őszinteséget sem érzek ezekben a megnyilvánulásokban mint egy borsó szem. Ráadásul ezt a szeretett teljes felületes túlömlengést, olyankor csinálják, hogy mindenki lássa, minél nagyobb nyilvánossági körben. Szerintem nagyon felületes, ez a túlságos cukiskodó érzelem nyilvánítás. Tisztelet a kivételnek.

Szerintem a rövid és egyszerű érzelem nyilvánítás sokkal őszintébb. Mi hozta létre azt a sok "Szercsi-lávcsi", folyton cukiskodó embert.



2017. szept. 15. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez csak a feltűnés egyik formája. Ameddig nem tudod komolyan venni az ilyet, addig minden rendben van veled :)
2017. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom komolyan venni őket, taszítanak az ilyen emberek.
2017. szept. 15. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Akkor veled minden rendben :)

Az ilyen kirakatboldogság amúgyis az első nézeteltérésnél általában idegbeteg őrjöngéssé fajul azoknál, akik így viselkednek.

#1

2017. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen, röviden, érthetően szoktam kifejezni az érzelmeimet, ez áll közel hozzám, ez vagyok én.
2017. szept. 15. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ráadásul ezt a szeretett teljes felületes túlömlengést, olyankor csinálják, hogy mindenki lássa, minél nagyobb nyilvánossági körben."


Na és... Azt te honnan a fenéből tudod, hogy a hálószobába nem e ugyanez megy? :)

2017. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Éppen elég amit kint látok, isten őrizz, nem akarom tudni, hogy mi megy bent a hálószobában.
2017. szept. 15. 18:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek mások hálószoba titkai.
2017. szept. 15. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ahogy 4-esben írtad: "az vagy te"....legalábbis így érzel, így viselkedsz.

Mások meg másképp.

Nem születünk egyformának, és nem biztos, hogy azzal lesz a legteljesebb életünk, aki hozzánk hasonló.

2017. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán csak buta. Nekem nem az. bajom ezzel, hogy "felületes", hanem egyszerūen csak idegesítõ. Azonkívül felületes embert találsz "nem-cukiskodó" változatban is, olyant aki komolynak tūnik, de felületes. Szóval én nem látok összefüggést, inkább csak gyerekesnek minõsítem ezt a viselkedést.

Vannak szimpatikus ismerõseim is, akik szokták érzelmesen mondani "jaj de aranyos, imádom", ezt pl nem tartom idegesítõnek tõlük. Ettõl még nem is felületes.

A "cukiskodással" nem az a baj, hogy felületes, hanem simán kelletlen és értelmetlen, mert az ilyen emberek környezetének nincs is szüksége arra a "szeretet ömlengésre", még akkor sem, ha az a cukiságok ezt igazinak vagy szívbõljövõnek érzik, alapból idegesítõ egy túlzottan ragaszkodó, túlzottan szeretgetõ ember, stílustól függetlenül.

2017. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*bocs az elírásokért, auto correct:)
2017. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!