Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy felnott ember szeret...

Ha egy felnott ember szeret szamitogepes jatekokal jatszani akkor miert mondjak ra azt az emberek hogy lelkibeteg?

Figyelt kérdés
meg hogy nem normalis, en gta zni szeretek laptopon es mobilon is.

2017. szept. 16. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért? Mondták már rád?

Miért érdekel mit gondolnak? Ha zavar, akkor nem kell reklámozni. Én és a barátom is játszunk, gépen és konzolon is. Mobilon csak azért nem mert nem szeretem erre használni. Senkit nem érdekelt eddig.

2017. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én felnőtt ember vagyok és szeretek játszani szgépes, xboxos játékokkal. Sőt van sok barátom aki szintén. Illetve munkatársak is akik mind felnőttek. Még sem mondta még senki hogy lelki betegek vagyunk.
2017. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki azért játszik, mert szórakoztató, de amúgy nem őrül meg érte, elvan nélküle simán.


Vannak akik pedig nem élvezik az életet élőben, ezért a számítógéphez menekülnek, ahol elmerül a kis világába, és nem bánthatja őket senki, nem kell félnie attól hogy kínos szituációba kerül, stb.

Ezért mondják rá hogy lelkibeteg, mert már nem azért játszik hogy szórakozzon, hanem azért hogy ne szenvedjen.

2017. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert osszekeverik a korrelaciot a kauzacioval. A legtobb felnott lelki beteg, es sokan jatszanak is kozuluk.
2017. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden az arányokon múlik.

Ha egész nap ezt nyomod, családi élet, munka helyett akkor lehet érdemes felkeresni egy pchihológust.

2017. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!