Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a kasszánál fizet pl...

Aki a kasszánál fizet pl tescoban vagy bárhol miért nem tud kulturalt lenni?

Figyelt kérdés
Diákmunkás vagyok egy nagyáruházban és komolyan mondom, a vevők itt élik ki hogy következmény nélkül lehet a másikat sértegetni. Mire jót ez? Legutóbb pl lefagyott a kasszám és egy férfi megjegyezte hogy ha rajta múlna kirúgna amilyen dolgozó vagyok, ha nem tudom megoldani azonnal akkor minek ülök ott meg hogy engem nem azért fizetnek hogy csak melegedjek. Nem tehetek róla hogy a technikáka lefagyott. Minden ilyen vevőt arra kérek hogy cseréljünk és csak aztán szólaljon meg
2017. szept. 19. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal könnyebb lesz neked, ha ilyenkor csendben maradsz. Kevesebb energiádba kerül, mint leállni vitatkozni a vevővel. És egyébként is, ez őt minősíti, nem téged.
2017. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vitatkozik vele a halál.

Gondolatban vállat vonok, aztán pampogjon csak, pont leszarom.

2017. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Tök igaza volt a fazonnak.
2017. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap én voltam a balf..sz,mert ő nem tartotta elég ideig a paypass fizetésnél a kártyáját...

De már az elején látszott a fején, hogy valamire be fog szólni. Én úgy vagyok vele, hogy ez az egyetlen örömük és szükségük van rá, hogy lekezeljenek és ettől jobban érezzék magukat annyira, hogy nem lépnek a busz elé.


Amúgy ha parasztok és te továbbra is kedves vagy és mosolyogsz meg megköszönöd a nemlétező türelmüket, akkor a legtöbben zavarba jönnek.

2017. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Klasszikus.. Nálunk a nyugger már perelni akart, mert a paradicsom nem maradt akciós tegnapról.
2017. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%
Ahogy nézem, te meg itt éled ki, hogy az összes vásárlót itt bunkózod le gyakorlatilag, amit a magam és a többi teljesen normális vásárló nevében is kikérek. Szerintem gondolkodj el azon, hogy vajon való-e neked ez az emberközeli munka? Mert az áruháznak biztosan nem ilyen arcra van szüksége.
2017. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Szintén kikérem magamnak ezt a kérdést.


Nekem még néhány jó szóra is futja a pakolás közben. Főleg, ha a kasszás vevő rá. Mert sajna vannak biorobotok, akin ez nem segít, de akad bőven, akit egy néhány jó szóval ismét emberré lehet változtatni.


27F

2017. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Én tudok olyan boltot, ahol kivétel nélkül az összes boltos egy pitsa....


Arcikat vág, ha le kelle szállnia a pultról, igen fent ül azon a pulton, ahol a szalámit szelik...


Vagy köhög, prüszköl, bele az arcodba, vagy a kosaradba.... igen, nem teszi kezét az arca elé


És a legdurvább, higy képes abbahagyni az árú leolvasását a kasszánál, mert neki messengeren üzentek.


Akkor a boltosok miért nem tudnak kulturáltak lenni? Állitólag nekik ez egy munkahely ...

Egyébként én, és azerintem rajtam kivül a legtöbb ember olyan a boltissal, mint a boltos a vásárlóval...

Es igen... a flegma boltossal, én is flegma vagyok....

2017. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Mert idegesek. Általában műszak előtt futnak be, amikor sietnek, vagy pedig műszak után, fáradtan. És persze mindenki más is ilyenkor megy be. Kivárják a sort a húspultnál, eszükbe jut, hogy kell mosópor is meg öblítő, így már +10ezer, aztán még visszafutni a gyereknek kakaóért, minden sorban tolakodás, ami kell, az már nincs, ami akciós, az pont nem kéne, de megveszik, mert akciós. Aztán kivárják a 10-15 perces sort a kasszánál, éhesek, szomjasak, pisilniük kell, kakilniuk kell, rájönnek, hogy kva sokba fog kerülni a vásárlás, meglátják a túlsó kasszánál az idegesítő munkatársukat, és máris 190 a vérnyomásuk. Ilyenkor bizony a kasszáson csattan, de egyébként sokszor ők azok, akik ténylegesen balfa**kodnak.

Ettől függetlenül nem szép dolog a másik emberrel bunkózni, főleg, ha nem is csinált semmi rosszat, de ehhez hozzá kell szoknod. Az emberek ilyenek. Mindig sietnek, mindig ingerültek, mindig idegesek, mindig a saját dolguk a legfontosabb, és soha nem gondolnak bele, hogy a másik éppen mit gondol/érez.

Neked ők a hülye bunkó vásárlók, akik téged csesztetnek, nekik meg te vagy a hülye taknyos kasszás gyerek, aki miatt +5 percet ott kell állniuk.

Ez van, ilyen az élet. Szokj hozzá, a későbbi munkahelyeiden sem lesznek kedvesebbek meg aranyosabbak hozzád.

Csak mosolyogj, vegyél egy nagy levegőt, számolj el háromig, kérd elnézésüket, és csináld tovább a munkádat. Ne állj le velük vitatkozni, annál jobban felhergelitek egymást és a végén balhé lesz belőle. Ha ráhagyod, csak fogja a bevásárlószatyrát és megy a dolgára, kész.

2017. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy örök, feloldhatatlan vita, hogy ki volt előbb, a bunkó pénztáros vagy a bunkó vevő.


Én mint pénztáros, igyekszem mindenkivel kedves lenni. Mégis kapok a pofámra elég sokat, mintha én tehetnék a magas árakról vagy az időjárásról.


Aztán elmegyek vásárolni, és akkor is kapok a pofámra más pénztárosoktól :D

Ha kedvesek én is az vagyok, ha bunkók, akkor úgy veszem, hogy nem akar eladni, ezért otthagyom őket.

2017. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!