Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen érzéketlen az...

Miért ilyen érzéketlen az emberek többsége?

Figyelt kérdés

Észre vettétek már hogy mennyire érzéketlenek tudnak lenni az emberek? Már sokszor észre vettem hogy rohadt könnyen ítélkeznek undorítóan az emberek....

De itt gyakorin is annyira egymásnak tudnak esni az emberek hogy hihetetlen....


Pl. itt olvastam egy kérdést, ahol egy ember depressziós időszakában érték sérelmek, és azt kérdezte hogy mások ezek után hogy viszonyulna egyik családtagjához. Majd szépen elmondták mindenféle életképtelen szerencsétlennek hogy még mindig itt lovagol, holott csak egy egyszerű kérdés volt. És ezek az emberek nem gondolnak bele abba hogy egy depresszió mennyire nem játék, de inkább még a kérdezőt szapulják és mondják el mindennek.


De tudnék még sorolni ezer példát, csak ez a legfrissebb.


Miért ilyen fejletlenek az emberek nagy része érzelmi intelligencia terén?



2017. szept. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sokan feszültséglevezetésre használják az oldalt és az anonimitását. Nem azért jönnek, hogy segítsenek, hanem trollkodni, beszólni, leosztani mindenkit.

Nem érdekes, hogy a kérdést egy ember írta ki és neki is érzelmei vannak.

2017. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

A többsége csak simán buta. Nem érdekli más nézőpontja, gondolkodás módja. Azt hiszi, hogy amit ő gondol/tesz az hibátlan, és helyes.

Azonban tutujgatni sem kell a kérdezőt szerintem. Depressziós, nem depressziós akkor is meg lehet neki mondani, ha a ő ba*zta el.

2017. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Amikor azt látom, hogy az emberek apró bajokból csinálnak elefántnyi problémát maguknak, és hiába próbálok segíteni (mert én is átéltem kőkemény időszakokat), süket fülekre talál a segítő szándékom, akkor én is azt mondom, hogy akkor forduljon fel, mert azt látom, hogy csak fürdőzik abban, hogy sajnáltassa magát, mások meg energiát fektetnek bele, hogy segíteni próbálnak. Csak azon lehet segíteni, aki elfogadja a segítséget, aki nyavalyogni akar, azon nem.
2017. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jól le lettünk pontozva. Esetleg egy indok miért?
2017. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!