Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Radics Peti mostani vagy a...

Radics Peti mostani vagy a régebbi stílusát szeretitek?

Figyelt kérdés

Manapság sok olyan dolgot mond ami pozitívan hathat a fiatalságra, átgondoltan beszél, viszont szerintem régebben poénosabb volt.

Nektek mi a véleményetek? (Akik nem ismerik, vagy csak szimplán utálják mert "káromkodik" azok kérem ne szóljanak hozzá a kérdéshez!)



#humor #radicsprti
2017. szept. 24. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket se.
2017. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyiket sem. Nem utálom azért mert káromkodik, de a munkásságának nem én vagyok a célközönsége. Szerintem sem a paródiavideók, sem a facebook idióták sorozata nem vicces, inkább eröltetett.
2017. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én most kifejezetten azokhoz szóltam akik kedvelik Peti munkásságát! Igen, elhiszem hogy valakinek erőltetett vagy épp nem vicces, de nem azt kérdeztem hogy ki szerint milyen, nem erre irányult a kérdés. Köszönöm!
2017. szept. 24. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Én a régebbi énjét jobban bírtam. Aláírom, hogy ma jobbakat meg korrektebbeket mond, de amikor elkezd sztorizni valamiről, nem is tudom, rohadtul kamu szaga van, hogy mik meg nem történtek vele, baromira nem őszinte már, SZERINTEM. Potter albert tizenvalahanyadik részénél iratkoztam fel rá, azóta sokat változott, most is jó de régebben valahogy jobban szerettem.
2017. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Radics Peti humorista. Ha kamu ha nem, szerintem vicces. :)

A humoristák a színházban közönség előtt gondolod hogy teljesen őszinték és velük minden poénosan történik?

Ez a dolguk hogy viccesek legyenek.

A többivel egyetértek!

2017. szept. 24. 13:04
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is vicces, csak a hitelességén szoktam elgondolkozni :D
2017. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Régebben jobban bírta, mostanában csak arra haj, hogy minél többen feliratkozzanak.
2017. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A feliratkozókat egyáltalán nem sajnálom tőle, megdolgozott értük.

Melyik videós nem mondja el a videó végén hogy "iratkozzatok fel" ? Erről szól a YouTube és a nézettségről (aki feljebb akar jutni a létrán)

2017. szept. 24. 13:13
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Nagyon sok nem kér feliratkozást, aki nem megélhetési meg pláne;) Ők a tartalommal szerzik feliratkozóikat...ez talán mindent elmond.


Amúgy, lehet komolyodik a kölke miatt...még nem egy apai példakép bizonyára...

2017. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én asszem,hogy nem érzékeltem változást a videói között.
2017. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!