Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha mindig...

Mit csináljak, ha mindig felidegelik a tumbli divatlányok az agyam?

Figyelt kérdés

Én is letöltöttem ezt a Tumblr alkalmazást, és ahányszor rákattintok, egyszerűen fájdalmas érzésekkel lesz tele a szívem. Azt kell látnom, hogy vékony lányok sírnak, hogy milyen kövérek, holott én 106 kilóval ennyi alapon nem írom le, akkor mit csinálhatnék magammal. Azt kell látnom, hogy szép lányok sírnak, hogy csúnyák, és a főtéma a pasik. Én összetenném a két kezem, ha lett volna valaha párkapcsolaton, és öröm lenne a visszaemlékezés is, hogy VOLT, ők pedig azért hisztiznek, már bocsánat akinek ez éles hangnem, sajnálom hogy a párkapcsolatuk csak 4 hónapig tartott, nem örökké. Ráadásul tele van a Tumblr még egyébként is 40 kilós lányokkal, és aki 90-100 kiló körül van, az nem lehet a szemükben ugyanaz a típusú széplány, maximum egy kövér csaj, aki azért ad magára.

Az utcán is felbukkannak az ilyenek, és a szemükben nem vagyok más, csak egy átlagos, észrevételre sem méltó ember. Mit tegyek, hogy ne ezen idegeskedjek, meg ne legyek emiatt rosszkedvű, hanem nevessek az ilyeneken?



2017. szept. 28. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarom az ő pártjukat fogni, sőt senkiét, de ennyi erővel ez is hiszti és nem is értem mi lenne a kérdés.

Persze ahelyett, hogy tennél a helyzeted ellen, inkább sajnáltatod magad.

2017. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Lefogysz?
2017. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Minek nézel ilyeneket? Ezek agyhalott ribizlik.
2017. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én 125 kg vagyok. Van egy férjem, aki imád engem. Amíg vékony voltam, csupa hülyével volt dolgom. Ne kend a súlyodra, hogy azért nincs pasid, nem mindenkinek a 40 kilósak tetszenek!
2017. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Eddig hány üzit kaptál?
2017. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Minden azon múlik hogy használod. Ha olyan oldalakat meg keresési javaslatokat követsz be, amik azt eredményezik, hogy ilyeneket láss a dashodon, akkor ne csodálkozz, hogy csak ezeket látod és felhúzod magad rajta…


Kövess be olyan blogokat, amik a pozitivitást, a boldogságot sugározzák és ne olyanokat, akik csak mártírkodni tudnak

2017. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem szorít senki fegyvert a fejedhez, hogy márpedig neked használnod kell azt az alkalmazást, ugye?

Nekem is volt egy ideig blogom, és kb 0 ilyen pasik miatt sírós csajt láttam, mert nyilván ha én dönthetem el, hogy kit követek, akkor már mér' lennék olyan hülye, hogy olyat kövessek, akiket rühellek? Az én kezdőlapom pl Hannibal/Odaát/macskás videó blogokkal volt tele...

Amúgy meg mindenki más körülmények között él, egy éhező gyerek pl téged irigyelne, mert te tudsz annyit zabálni, hogy így meghízz, szóval nem kell ezen sem kiakadni, sem "röhögni rajtuk", vagy egyáltalán foglalkozni velük.

2017. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne nézd.
2017. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Attól hogy letörlöd a tumblert mèg nem fogsz lefogyni
2017. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen a magyar tumblr? Én vicces gifeket látok csak.
2017. szept. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!