Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti BKK buszvezetőkről ellenőrökről és ott dolgozókról ákltalánosságban, dióhéjban?

Figyelt kérdés
Bevallom, én szépen szólva nem bírtam őket, ezért is vettem autót.
2017. okt. 3. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs általános véleményem róluk. Ők is emberek, és sokfélék, van, akit személyesen ismerek is, mert abban a panel tömbben él, ahol felnőttem.
2017. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sofőrökkel nincs bajom, ha tehetik keresztbe tesznek a csöveseknek, támogatom.

Az ellenőrök attól függ melyik fajta.

Aki menet közben ellenőriz, mert azok alapvetően normálisak, vagy akik a metró bejáratoknal állnak? Mert az utóbbiak nem max az egyenruhában különböznek a csövesektől és meg bunkók is.

2017. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy pár éve akartam egy ellenőrnek adni egy százast. Mind az öltözete, mind az "illata" hajléktalanra vallott. A félreértést tisztáztuk a jegyet megmutattam.

Sokféle ember dolgozik a BKK-nak. Az ellenőri munkához szükséges lelki világot elképzeli sem tudom (pedig nem vagyok fiatal).

A buszsoförok is sokfélék. Volt amelyik megpróbált megölni.. Szerintem ez szélsőség, A többség becsületes szakember.

2017. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván minden ember más, minden sofőr más.

A szemem előtt csapta be az ajtót egy vak hölgy előtt az 5-ös busz vezetője, majd beletaposott a gázba. Ha nem kapom el, akkor az úton landol, mert szegény a busznak támaszkodott már készült felszállni, így reagálni se volt ideje arra, hogy hirtelen eltűnt alóla a támaszték. Lehetetlen volt nem észrevenni, rajta kívül üres volt a megálló, én meg másik ajtónál szálltam, így nem is takartam egyáltalán ki.

Panaszt tettem a BKK-nál, a válaszuk tömören: a buszvezető nem látta, nincs bizonyíték, lesajnálják az ügyet...

Vannak viszont rendes sofőrök is, így nem igen lehet erre vagy arra az oldalra általánosítani.

Ellenőrökkel nekem még sosem volt összetűzésem, pedig jó 15 éve BKV-val járok.

2017. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ganej mind.A BKV az a sehova nem kellő emberek ledobohelye.En nem véletlenül járok bármi mással csak bkv-val ne kelljen.

Főleg az ellenőrök viselkedése és mentalitása kritikán aluli.

2017. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!