Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki többszörö...

Milyen ember az, aki többszörösen leköpi az autómat?

Figyelt kérdés
Budapest, kertvárosi rész, leparkolunk egy utcában egy ház előtt. A ház kapukiállójában áll egy furgon (talán Renault Master). Már benne ültek, de még nem indult, nem indexelt. Nem a kapuval szemben hanem 2-3 méterrel lejjebb álltunk meg az út túloldalán. Amikor kiszálltunk láttam, hogy magyaráz, nem tetszik neki, hogy csak úgy tud kikanyarodni, hogy egyszer vissza kell tolatnia. Elmentek, mi is elmentünk egy órára a közelbe intézni a dolgunkat. Miután visszatértünk a kocsihoz, láttuk, hogy a szélvédő és az oldalsó ablak gusztustalanul le van köpködve. A furgon ott parkolt a háza előtt. Nem gondolom, hogy ezt így kellett elintézni. Szabályosan parkoltam, azért mert a nagy kocsijával nem tudott egyből kikanyarodni, ez az elintézési mód?? Milyen ember az ilyen?

2017. okt. 5. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cigány.
2017. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Par eve este setaltam exemmel es egy hosszu zebran mentunk at, kocsinak stop tablaja is volt, de olyan 50-es sebsseggel ugy gondolta, hogy elottunk atmegy. Mikor pont mellettunk volt, akkor rank kopott egyet az anyosulesen ulo es uvoltve tovabb mentek.


Tipikus apuci BMWje nyikhaj srac volt, akit szivesen belenyomtam volna a zebraba.

2017. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idióták.
2017. okt. 5. 22:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenkinek van normális családja, aki gyerekkorában megnevelje.
2017. okt. 5. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyet csak egy budapesti elkényeztetett senkiházi köcsög tud csinálni!
2018. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!