Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennetek ki tartja a lelket,...

Bennetek ki tartja a lelket, ki biztat, ha nagyon össze vagytok törve?

Figyelt kérdés
Család? Szülők? Munkatárs? Barátok?

2017. okt. 18. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már nincs ilyen személy az életemben. Senkire se számíthatok, magamra vagyok utalva.
2017. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Általában én szoktam másokban. Itt gyakorin is néha 1-1 emberben. Amikor bennem kell, általában kihisztizem magam egy lány és egy fiú barátnak, utána már öngyógyító vagyok.
2017. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Senki.
2017. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
81%

Bennem édesapám és a párom szokta tartani a lelket, esetleg néha a barátnőim, de ők annyira nem értenek a lelkizéshez:D


De olyan is előfordult, hogy gyakori kérdésekre írtam ki a gondjaimat, és ott meg tudtam beszélni olyanokkal, akik segíteni is tudtak nekem. Lehet nem a legjobb ötlet kitárgyalni az életemet vadidegenekkel, de én örültem neki, hogy sikerült valakivel megbeszélnem a nehézségeimet, és sokat tudtam tanulni ezektől a kedves idegenektől is

2017. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Red Vixen.
2017. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Senki.
2017. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Inkább család. De volt olyan idõszakom, hogy minden rosszul hatott rám és gyakran letörtem, olyankor a családtagjaimnak sem beszélem ki a szomorúságaimat. Ilyen helyzetekben saját magam tartom össze a lelkem.
2017. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
A tudat, hogy ez az állapot sem tart örökké. Nem szeretem, ha olyankor van ott valaki, aki megpróbál biztatni, meg tartani a lelkem; nem kell azt tartani, hadd süllyedjen csak le a fenékre, mert onnan elrugaszkodva újult erővel tud a felszínre törni. Én meglehetősen befelé élő vagyok, és ilyenkor különösen fontos nekem az egyedüllét, hogy rá tudjak hangolódni a fájdalomra. A biztatások viszont inkább amolyan tünetmentesítő kísérletek, amik jó szándékúak ugyan, de nem segítenek megérteni a problémát.
2017. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sokkal könnyebb úgy túljutnom a problémákon, ha nem avatok bele senkit és magam oldom meg. Vannak bőven emberek a környezetemben, akiktől bármikor kérhetnék segítséget vagy lelkifröccsöt, de nem szoktam élni ezzel. Magamból merítek erőt mindenhez, ez így volt egész életemben.
2017. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Senki.
2017. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!