Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van egy ismerősöd, aki még...

Ha van egy ismerősöd, aki még a rendőrképző előtt és közben is voltak "érdekesen Kriminális" barátai, plusz még ugye ebben a szakmában dolgozik, óvatos lennél vele, vagy ami a szíveden, az a szádon is?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy speciel én nem bírtam az illetőt már akkor sem, eléggé egy pofátlan egy egyéniség volt, "érdek egyéniség". Mostanság azonban én is fiatal felnőtt lettem, ő is, de még mindig nem kedvelem, csak nálam éppen úgy jött az élet, hogy én az a típusú ember lettem, hogy szemtől szemben elküldöm oda az embert ahová kell, ha a szituáció így adódik. Még akkor is megérné így cselekednem, ha az illetőt civilben találom meg, szolgálaton kívül, és nem változott jó irányba? A kérdés okozata az hogy a napokban felvetült az hogy ezzel az illetővel valószínűleg találkozni fogok - akaratomon kívül. (Nem tartom már rég a kapcsolatot vele.)(Szolgálatban lévő rendőrrel szemben meg értelemszerűen nem kekeckedünk, azért ennyire nem vagyok elszállva magamtól, de még ha civilben is lenne sem csinálok ilyet okozat nélkül.)

#rendőr #ember #hatalom #szolgálat #sitesekkel barátkozó
2017. okt. 18. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekféleségnek szót se többet..., mint szia s helló.
2017. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is vagyok vele.


A leírásból kimaradt, hogy "Napóleon szindrómás". (Értsd: 150-160 centi a gyerek és egy pöppet agresszív, bár több szót is írnék róla, remélem mindenkinek átjön a kifejezés).

2017. okt. 18. 19:19
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy mondtam már, hogy milyen érdekes hogy belassult az netem miután kiraktam ezt a kérdést?


Remélem érti mindenki mire gondoltam, nem akarok politikailag inkorrekt tartalmat tenni a gyakorikérdések.hu-ra....

2017. okt. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!