Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyibe kerül a Corvin...

Mennyibe kerül a Corvin moziban a popcorn és a kóla?

Figyelt kérdés
Ebben a moziban kb. 6 éve voltam, s az árakra már nem emlékszem, no meg azóta biztos drágult. Én a weboldalon nem találom, szóval ha valaki tudja az nagyon jó lenne ha leírná... Előre is köszi!
2017. okt. 20. 12:25
 1/7 akarkizoltan56 ***** válasza:
Sokba kerül
2017. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de mennyire?
2017. okt. 20. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
6l-es popcorn 650ft, fél liter ásványvíz 350. A kólát nem tudom, de kb ilyesmire készülj.
2017. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drága...de ne vegyél ,mert már azért se járok moziba mert mindenki feszt csámcsog meg szürcsöl...
2017. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Drága...de ne vegyél ,mert már azért se járok moziba mert mindenki feszt csámcsog meg szürcsöl..."


Ha te nem jársz moziba, miért zavar, hogy akik ott néznek filmet, közben esznek??

2017. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok moziba a sok csőcselék miatt aki nem bír ki 2 órát zaba és csörömpölés nélkül , meg aki egész idő alatt pofázik a mellette ülővel. Ha nem volt világos. És attól hogy nem járok még zavarhat hogy ezek még mindig léteznek és tenyésznek ott.
2017. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez amúgy engem is zavar, s én csak kólát szoktam venni, amit nem szűrcsölve iszok... De most elhívtam valakit ma estére és gondolom illik felajánlani a popcornt is, ha kér.
2017. okt. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!