Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek számotokra azok az...

Milyenek számotokra azok az emberek, akiket születésnapjukon elfelejtetek/nincs időtök felköszönteni, de másnap/harmadnap megteszitek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem például nem jelentenek semmit sem. Régen még használhatóak voltak valamire, de ma már nincs belőlük előnyöm.


24/F

2017. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
... még mindig nem jöttem rá, hogy kapcsolódik ez a szexuális témakörhöz...
2017. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt miért ide?Szexkapcsolat?
2017. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a legfelkapottabb téma, egyéb témakörben valószínűleg választ sem kapnék. Bocsánat érte, de szerintem vannak itt rosszabb kérdések is.
2017. okt. 22. 16:30
 5/11 anonim válasza:
Ne izgulj, majd vagy törlik a kérdésed, vagy módosítják a kategóriát...
2017. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Baromi fontosak, mert nem tartok meg egyetlen ünnepet sem és így nem is figyelem a naptárat. Ha valakiről eszembe jut, hogy az elmúlt napokban volt szülinapja és még fel is köszöntöm, azt nagyon szerethetem :D
2017. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pár embernek tudom, hogy mikor van a születésnapja csak, facebookot meg nem nézek.


Az egyik anyukám, a másik apukám (akivel nem tartom a kapcsolatot, így felköszönteni sem szoktam), a maradék pedig olyanok, akik nagyon-nagyon fontosak nekem.

Ha felköszöntöm őket, az azt jelenti, hogy baromi fontosak számomra. Őszintén összesen 8-10 ilyen ember, ha van...

2017. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kevés embernek tudom pontosan a születésnapját, őket felköszöntöm.


Pár ismerősöm mostanában azzal kezdett szórakozni, hogy a közösségi oldalon megváltoztatja a dátumot (nem tudom pontosan, mikor van a születésnapjuk, csak biztosan tudom, hogy nem abban a hónapban például, amire mostanában átállították), velük nem foglalkozom, nem köszöntöm fel őket. Mivel nem tudok minden születésnapot észben tartani, sokszor a közösségi oldal segít, hogy emlékeztet, de ha így változtatgatják - nem érdekel, miért -, akkor ne várják el, hogy tudjam fejből.


Ha valakit nem aznap, csak később köszöntök fel, de felköszöntöm, az azt jelenti, hogy számít, de épp nem volt időm a születésnapján felköszönteni. Tehát nem a személytől függ, hogy mikor köszöntöm fel, ha felköszöntöm, hanem attól, hogy én mennyire érek rá erre.

2017. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor jutott eszébe, nem kell túlkombinálni. Felköszöntött, ez egy gesztus, fogadd el és örülj neki.
2017. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmilyenek. A felnott let munkaval, gondokkal sok mindennel jar, es mat nem vagyunk tinik hogy baromira raerjunk egymas szulinaojat varni...
2017. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!