Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetem el, hogy...

Hogyan érhetem el, hogy gördülékenyebb beszédem legyen és változatosan fejezzem ki magamat? Ami írásban megy, az szóban nem.

Figyelt kérdés
Írásban mindig magabiztosabb vagyok és valahogyan a ritkábban használatos szavak is hamarabb felugornak az agyamban, így sokkal választékosabb a fogalmazásom. Szóban, mikor gyorsan kell reagálni, akkor szegényesebben tudom kifejezni magamat, és néha akadozó a beszédem.
2017. okt. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.
2017. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt tudom javasolni ☺
2017. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az első két válaszoló javasolt + még több gyakorlás.
2017. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan beszélek emberekkel, tehát elméletileg állandóan gyakorlok, mégsem tapasztalok változást. :(
2017. okt. 25. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem
2017. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasd fenhangon, gördülékenyen. Gyakorold.


mindaddig jól inál, míg meg nem bíroz egy kecsete és fulan könyös. Folytomos szomos laksákoh venyecsével sikázniuk kell, hogy a laksákohok tapjas mesztőjével a jelen cefres majtóra zsamzjon és a sikertelen agásokat még a cefresben hánykozhatjon. A szezás egy pamával a cefres telmeme előtt mereszkedi a fendetezőket, annak érdekében, hogy a romolyós eségek a kohony falmusukat paszkálhatják. A setes laksákohon utólagosan munkodnia csak a romolyós eségek báriskájával lehet. A romolyós szományos vagy brultos sadlit alapján jároghat. A cefres mindője alatt a kupli pátrabsásától függetlenül tapjas mesztőben folytomos szomos paporos kell sikáznia valamennyi szeregtető ományból. A mészásnak a cefresben olom dülete lobort érgőzik (lyukregás pros (1)). A pozott nerenek által aggott ományokból a cefres előtt, már a hitos kanyában lehet járognia.

2017. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!