Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik felnőttként büszkélkedve mesélik a gyerekkori rosszaságaikat?

Figyelt kérdés
Elsősorban gyárban és közmunkában dolgozva találkoztam ilyenekkel. Szabályosan büszkék voltak arra, hogy hány beírásuk volt, hány iskolából rúgták ki őket, meg hogy miképpen keserítették meg a gyengébb osztálytársak életét. Volt olyan kollégám, aki arra volt büszke, hogy egyszer eltörte egy lány osztálytársa vállát. Ha valaki visszamenőleg is pozitívan tekint az ilyen dolgokra, ott valami erősen hibádzik, nem?
2017. okt. 29. 09:43
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Altalanos iskolaban piszok rossz gyerek voltam,tele beirasokkal es majd mindenbol megakartak buktatni.

Gimnaziumba kerultem egy kis hatszellel.

Ma egy vegyipari cegnel vagyok osztalyvezeto.


Egy bizonyos dologig nem jelent semmit a gyerekkor:)

2019. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én igy làtom a (fizikailag vagy pszichikaikag)bàntalmazott, zürösebb csalàdi életü gyerekek lesznek bàntalmazok es folyamatosan kilognak a sorbol es jellemzöen rossz tanulok is bukdàcsolok, iskolakerülök. Az ilyen gyerekkori ismeröseim felnöve is folyamatos harctérnek élik meg az életet, jellemtöek az olyan posztjaik/idézeteik, hogy ami nem öl meg az megerösit, vagy ne a hàtam mögött dumàlj àllj elém, keresztapàs mondasok, ptostitucio legazilasas, gengszerdumàk, börtönszlengek, es az ilyesmik ezer vàltozata.

Egy ilyen sràc még udvarolnibis ugy udvarol hogy bestol provokàl (mint az oviban hogy annak a haját huzzàk aki tetszik),ugyanakkor védelmet nyujt, simàn leveri aki megbàntott.


Egyszer probaltam beszélgetni egy ilyen lànnyal hogy miert ellenséges mindig miert keménykedik folyton mintha mindig félne vmitöl, ràvilagitottam a szohasznàlatàra is hogy miert olyan a szokincse hogy "ezt meg kell tenned gyere"ahelyett hogy megtennéd legyszi?,erre amikor lecseszte a fönök es fel volt dulva es megosztotta velem, hozzatette hogy na ugy beszelt a fönök is hogy "ezt neked meg KELL csinalni"..nah erre màr nem tudtam mit mondani. En itt erösitgettem volna venne az élet masik/kedvesebb oldalàt, erre masnap ezzel a fönis sztorival ràcàfolt nekem arra hogy az életnek nincs màsik/kedvesebb oldala. De talàn elültettem benne egy "magot"ami egyszer majd kihajt a tudatalattijaban nem tudom, de tenyleg elgondolkodott azon amiket mondtam.

2019. szept. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
*úgy làtom
2019. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is szívesen büszkélkedek azzal hogy 5, 6 és 10 osztályban buktam tőrténelemből és irodalomból, viszont már a második mesterképzést csinálom.
2019. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14: A tanulmányi eredmény nem tartozik a témához. Csak és kizárólag magatartásra vonatkozó dolgok.
2019. szept. 12. 07:33
 16/24 anonim ***** válasza:

A társdalmi konvenciókkal való szembefordulás, a be nem sorolás bennem még tiszteletet is kivált.

A fenti jelenségnek is ez a gyökere.

Én maximum azon botránkozom meg, ha valaki olyasmire büszke, amivel másoknak ártott.

2019. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16: A kérdésem egyértelműen arra vonatkozik, amit az utolsó sorodban írsz.
2019. szept. 12. 08:49
 18/24 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mesélik büszkén, mert képesek voltak a bennük lakozó rosszaságot leküzdeni, a rossz énjüket elhagyni és mintapolgárrá cseperedtek.
2019. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18: Ha így lenne, akkor szégyenkezve mesélnék, elrettentő példaként. Vagy ironizálni akartál?
2019. okt. 7. 08:42
 20/24 anonim ***** válasza:
A hangsúly nem azon van, hogy rosszak voltak - azon, hogy képesek voltak azt leküzdeni, képesek voltak megváltozni és arra büszkék.
2019. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!