Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha semmi hobbim...

Mit csináljak ha semmi hobbim de sokat keresek és spúr is vagyok, így rengeteg a pénzem?

Figyelt kérdés
Így feleslegesnek érzem az egészet, mert hiába gyűjtöm csak több lesz és csak van. Úgy meg semmi értelme.
2017. okt. 29. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
én mindenből a legjobbat venném pl legerősebb androidos mobil ami létezik, jó drága laptop ami bármilyen játékot elvisz, okos tv, tablet mert miért ne, meglátogatnék pár örömlányt vagy felszednék pénzéhes csajokat kapnának valamit és cserébe jól szétdugnám őket.
2017. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem. Összesen ezer forintom van és kell vonatjegyre, kajára, bérletre, vodafon részletre, albérletre, rezsire. De majd lesz valahogy. :D
2017. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
kamu, ilyen ember nem létezik. vagy ha még is, akkor az nem gyakorin agonizál magán.
2017. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utald át nekem a felét, majd elköltöm helyetted. :-)
2017. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
" kamu, ilyen ember nem létezik. vagy ha még is, akkor az nem gyakorin agonizál magán." pontosan
2017. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fektesd be magánnyugdíj pénztárba. Lehet, hogy most sok van, de ki tudja később mi lesz. Így legalább valamennyire bebiztosítod magad.

(és találj egy téged érdeklő hobbit, ez pozitív hatással lesz rád :)

2017. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
am ha ez igaz akkor tényleg fektesd be azt amit ugyse koltesz el, vegyél ingatlant olcson vidéken es add ki egy családnak vagy mit tudom én ez lehet hulyeseg nem tudom, vagy csak kosd le a bankban legalább kamatozik, gyarapszik.
2017. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress hobbit! (Esetleg videojáték, mondjuk valami mmo, vagy esetleg fotózás, saját házimozi rendszer, VR, vagy valami szuper bicikli, motor, esetleg valami gyűjthető kártyajátékba lehetne még sok pénzt beleölni, vagy tarts bulikat.)
2017. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!