Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyász és libidó - normális ez?

Gyász és libidó - normális ez?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég meghalt egy közeli hozzátartozóm, és azóta tény, hogy nem vagyok önmagam, és ebbe a libidóm is beletartozik. A baj az, hogyha rákeres valaki a témára, azt találja inkább, hogy gász időszakával sokaknak teljesen megszűnik a szexuális vágya, én ennek a teljes fordítottja vagyok.


Korábban ritkán gondoltam a szexre, sokat voltam teher alatt és nem foglalkoztatott. Most viszont rengeteget jár ezen a fejem, főleg munkában, mert nagyon bejön egy kollégám. Úgy érzem magam, mint egy fiúbolond kis tini fruska, akinek folyton a pasikon jár az esze, ez meg egyáltalán nem én vagyok... Arról nem beszélve, hogy az adott szituációt tekintve elég helytelennek is találom ezt az egészet.


Más is tapasztalat hasonlókat?



2017. okt. 30. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek annyi köze van a gyászhoz, hogy kínosan érzed magad miatta. (Esetleg még valami ösztönkésztetés lehet, emlékeztettek a halandóságodra és a tudatalattid sürget, hogy továbbörökítsd a génjeid.)
2017. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy így próbálod pótolni az űrt, mármint hogy valakit közel akarsz érezni magadhoz az elvesztett rokon helyett.
2017. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes érzések miatt soha ne érezz bűntudatot. Nyilván segítene feldolgozni a gyászt, ha találnál valakit, ezért elkezdtél fokozottabban vágyni erre. Nincs ebben semmi rossz, emberek vagyunk.
2017. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Detto mint a 3. Nekem is mikor hasonlo eset volt a csaladomban jobban “pasiztam” mint valaha. Kellett a jo szo, kellemes erintes az hogy valaki “elvegye az eszem”
2017. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Hol dolgozol? :P :D
2017. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Egyszer azt olvastam, hogy a sok halottal járó természeti katasztrófák után megnő a libidó, és a szaporulat is. Nyílván nagyon szeretted őt. Részvétem :(( Remélem nem fordul elő veled ilyesmi a közeljövőben.
2017. dec. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!