Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják sokan ijesztőnek...

Miért tartják sokan ijesztőnek az üres szemgödrű/fekete szemű ember arcát?

Figyelt kérdés

#félelem #szemnélküli ember
2017. okt. 31. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg már halott.
2017. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert marhára nem hétköznapi dolog, hogy üres szemgödrű/fekete szemű emberek járkálnak az utcán. Én legalábbis ilyet még soha nem láttam.
2017. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha abból a szólásból indulunk ki, hogy "A szem a lélek tükre", akkor

az illetőnek vagy nagyon sötét a lelke, gonosz vagy nincs lelke. A hétköznapi ember számára ez biz ijesztően hat.

2017. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel érteke egyet, a halottak látványa (ha nem tudjuk mitől haltak meg) megijeszt minket, mert veszélyt jeleznek, minél frissebbek annál nagyobbat.
2017. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy elèg ciki èlmènyem valami hasonlóról. 2010 ben tèlen kèső este vègeztem munkával. A cèg a város szèlèn van ès nem sokat látni belőle este. Sètáltam haza. Kicsit kimegelegedtem kabátban mert az nap pont nem volt olyan hideg. Volt egy olyan èrzèsem, mintha nèznènek de nem igazán törődtem vele. Sètáltam tovább. Balra volt egy hosszú sötèt út be a közeli erdő szèlèhez. Láttam, hogy valaki jön ezen az úton. Pont rágyujtottam mikor èszrevettem. Elkezdett sietni felèm ez a valaki, de mielött úgy 3 mèternèl közelebb èrt volna megált. Higgadtan halkan megkèrdezte mindenfèle köszönès nèlkül, hogy adok-e neki egy cigit. Mondtam, hogy bocs de nem. Erre megkèrdezte, hogy mièrt nem. Mondom azèrt mert nekem is pènzbe került. Amikor ezt kimondtam tett egy lèpèst felèm. Nem tudtam hirtelen mit akar de nem ilyedtem meg tőle. Hála a munkának amit vègeztem, simán elkentem volna a betonon ha úgy van. Elővettem a telefonom, hogy lássam mègis kihez van szerencsèm. Amikor rá világítottam, láttam kapucni lehajtott fej. Mondom az akkor csá. Elindultam tovább. Ahogy megtettem a harmadik lèpèst, megkèrdezte, hogy odajöhet-e hozzám. Mondom nem. Megkèrdezt mègegyszer de akkor már el is indult felèm hallottam a lèpteit. 10 mèterre lehetett mögöttem. Megfordultam ès a telefonon ismèt bekapcsoltam a vakut. Fehèr, merev hideg arcbőre volt ès teljesen fekete szeme. Arcán vèrfagyasztó mosoly. Azt mondta ne fèlj. Nem bántalak. Had menjek hozzád közelebb. De ekkor èn már szaporán hátráltam. Aztán agresszív lett ès mondta, hogy akkor is meg fog èrinteni ès rohanni kezdett. Èn is rohanni kezdtem. Ahogy csak tudtam futottam a következő utca felè ahol már volt nèmi fèny. Egyenesen át az úton. Mikor átèrtem mögöttem már nem volt senki. A sötètben az út túloldalán viszont mèg láttam a halvány körvonalait a sötètben.



Ezt a törtènetet most találtam ki miközben írtam. Köszönöm a figyelmet. Erőt egèszsèget ès bátorságot!

[link]

:'D bocsi attól aki ráparázott.

2017. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ettől a sztoritól most bef0stam de rohadt jó volt XD
2017. okt. 31. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!