Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ápolóként dolgozni?

Milyen ápolóként dolgozni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és mivel gimi után egyetemre nem megyek, ezért gondoltam OKJ-n elvégzek egy ápolói képzést.


Gondolom a "milyen" kérdésre a válasz nagyban függ, hogy hol ápoló az ember, de mégis általánosságban miket lehet elmondani erről a szakmáról? Egyáltalán konkrétan miket kell csinálniuk az ápolóknak? Persze, azért van egy elképzelésem a munkafolyamatról + vannak leírások is a neten, de még szívesen hallanék róla.


Negatívumként olyasmiket hallottam, hogy a fizetés kevés, sokat kell túlórázni meg ilyesmik. Ezek igazából engem nem zavarnak.


2017. nov. 1. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Átfogón jellemezve, az ilyen munkában az jelentős probléma tud lenni, amikor emberi ellenállásba ütközöl és az, ha a munkát kifogásolod vagy/és visszataszító/undorítónak tartod.

Én ezt a munkát kórházi osztályokkal, idős otthonokkal, esetleg nevelési intézményekkel tudom azonosítani és nem tudok (túl) részletesen beszámolni.

2017. nov. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!