Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek a kedves,...

Ti szeretitek a kedves, udvarias, és segítőkész embereket, akiknek a segítségük sosem tolakodó, de jó érzést és megkönnyebbülést adnak az embereknek?

Figyelt kérdés

Szeretitek, ha mosolyognak és tudják mindig mikor és, hogy kell segíteni?


Találkoztatok már ilyen emberekkel?



Szoktátok érezni ilyenkor ezt a vidám légkört mikor beléptek egy-egy helyre?



2017. nov. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Több ilyen embert is ismerek.

Az eggyik egy fiú osztálytársam aki hogyha a többiek piszkálnak mindig megvéd.

A másik az angol tanárom. Mindig segít dolgozatnál hogy mit kell csinálni. Még ha nem értek valamit többször is elmagyarázza. Meg mondta egyszer hogy nem szeretné hogy év végén rossz jegyet kapjak és ő jó jegyet szeretne adni.

2017. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, Igen, de figyelni kell, hogy valóban az-e a szándéka.

2, Az ilyen személyeket valóban kedvelem.

3, Igen, találkoztam. Biztonságot éreztem mellette.

4, Igen, de tényleg figyelni kell, hogy ez megjátszott avagy sem.

2017. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De írtam 2-es, hogy a légkör is vidám. Őszinte, kedves, udvarias, segítőkész emberekről kérdeztelek titeket. Ez a kérdés csak róluk szól.


De tényleg mellettük biztonságba érzi magát az ember. Ez is igaz.

2017. nov. 7. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

hála legyen, ismerek jópárat


engem teljesen kikapcsol az ilyen és feltölt

2017. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy az utóbbi pár hónapban eléggé bezárkóztam, mert egy romboló légkörben kellett nap mint nap túlélnem. Aztán nem bírtam tovább és segítséget kértem és azóta a légkörömön kívüli emberek olyan rendesek velem, hogy most meg sokszor azt nem tudom feldolgozni, hogy tényleg ilyen kedves emberek is léteznek? :D

Szóval igen, szeretem, én is próbálok mindig ilyen ember lenni, mert saját magamon tapasztaltam, hogy milyen amikor csak irigy és rosszindulatú emberek vesznek körül. Minden egyes mosoly, apró segítség maximális hálát hoz elő belőlem és sokszor el se hiszem. :D Azért ez remélem változni fog. :) Mert szerintem az a normális, ha segítünk egymásnak.

Szerintem az kevésbé fontos, hogy tudják mikor vagy hogyan kell segíteni, mert sokszor nem is látod, hogy a másiknak segítségre van szüksége, neked is nyitottnak kell lenned, hogy észrevegyenek. De a mosoly egyértelműen jó dolog, sokkal jobb úgy eltölteni a napodat, hogy körülötted látod, hogy vidámság van, mert az tényleg feltölt. És hála az égnek találkoztam már ilyen emberekkel, akik nem is tudják milyen sokat számított az a kedves gesztus amit tettek, de az egész napomat, sőt volt, hogy az emberiségbe vetett hitemet visszaadták. :)) Úgyhogy soha nem tudhatod, mikor jelent egy kis kedvesség sokkal többet a másik embernek. És ez motivál. :)

2017. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!