Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen magasak voltatok 16...

Ti milyen magasak voltatok 16 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves vagyok.Júniusban leszek 17. 181 cm vagyok,nem szeretnék magasabb lenni már.Szerintetek leszek még magasabb vagy hirtelen megállok a magasság növekedésében? 15 éves koromban kezdtem el hirtelen megnőni.Pontosan nemtudom de 2016 ban legalább 9-10 centit nőttem. Apum 178 cm. Anyum 167 cm. Ti ennyi évesen milyen magasak voltatok (fiúk)? És most milyen magasak vagytok? Későn érő típus vagyok,de szerintem ezt átlagosan tartom.Szakállam még nincs! De lábam eléggé szőrös. Ezt azért írom hogy valaki ez szerint is rendes választ írjon. Megállok majd most hirtelen a növekedésben mint ahogy hirtelen egy év alatt hirtelen el is kezdtem nőni?

2017. nov. 12. 09:03
 1/6 piriiiii ***** válasza:
0%

Szerintem már akkor elértem a végő magasságomat, 16 évesen 160 cm lehettem. Most közel 21-ként még mindig annyi vagyok.

Szerintem 16 éves korban már ritka, hogy sokat nőne az ember, max 1-2 millit, 1-2 centit.

2017. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányok hamarabb leállnak a növekedéssel, mint a fiúk, ez nálunk is így volt a családban, én 16 évesen lányként már nem nőttem, most 33 évesen is akkora vagyok (151cm), de nőiesedett az alakom (mell, csípő, lábak), öcsém meg hirtelen nyúlt meg, és még a te korodban nőtt. Egyébként mindketten túlnőttük az azonos nemű szüleinket, szóval öcsém apánkat, én anyánkat.
2017. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nölhetsz ilyen korban. Örülj neki, hogy magas leszel. Én 175körül voltam akkor most 178cm vok felnöttként. Igaz nő vagyok nem férfi.
2017. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiii ***** válasza:
Ja, hogy fiú vagy. :D Mert eszembe sem jutott ez az eshetőség, de fiúként szerintem még nőni fogsz. Nem sokat és nem sokáig, de egy 5 centi szerintem még simán lehet.
2017. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta 186 körül vagyok.

17/F

2017. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 éves fiú vagyok. :) 186 cm vagyok pillanatnyilag... Amúgy szerinte nőni fogsz még simán.
2017. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!