Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Jeffrey...

Mi a véleményetek Jeffrey Dahmer-ről?

Figyelt kérdés
Csak én sajnálom őt?Sajnálom,szerintem nem börtönbe,hanem inkább valami olyan intézetbe kellett volna küldeni ahol segítenek rajta.

##sorozatgyilkosok
2017. nov. 12. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

"Jeffrey Lionel Dahmer (1960. május 21. – 1994. november 28.) amerikai sorozatgyilkos, akit 17 férfi és fiú megölése miatt ítéltek el. Áldozatai közül legtöbb afrikai és ázsiai származású volt. Gyilkosságai során több hátborzongató és beteges dolgot is véghezvitt: nemi erőszak, kínzás, feldarabolás, nekrofilia, kannibalizmus."


hát cimbora, remélem egyszer összefutsz egy ilyennel.

2017. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Téged tipikusan úgy képzellek el akit megkínoznak, megvernek, és utána annyira vak vagy hogy képes vagy sajnálni az illetőt ha megbüntetik.

Téged sajnállak.

2017. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Van mit sajnálni rajta, de őszintén, hogy a fenébe "segítesz" egy 31 éves nekrofil kannibálon?


Aki csak a wikipédia első bekezdéséig jutna el:

- az anyjának eleve voltak idegi/pszichológiai problémái és ráfüggött a nyugtatóra

- az apja éppen egyetemen tanult, nem ért rá vele foglalkozni

- amikor meg otthon volt, akkor folyamatos feszültség volt

- a gyerek 4 éves korában, valami műtét után feltűnően visszahúzódóvá vált

- az meg marhára nem segített rajta, hogy 6 éves korában új helyre költöztek és megszületett az öccse

- 8 éves korában megint költöztek és valami random kölyök molesztálta

- és ez még csak a történet eleje

Nem tudom, hogy az összes mentális nyavalyái közül mennyi vele született és mennyi szerzett, de ha időben, mondjuk kisiskolás korában kap pszichiátriai segítséget, akkor lehet, nem siklik ki az élete ennyire.

2017. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is együtt érzek vele.Segíteni nem biztos,hogy nagyon lehetett volna rajta,max rengeteg kezeléssel.Ő egy "zombit" akart magának teremteni a fiúkból,hogy valaki szeresse őt,foglalkozzon vele,stb.A kannibalizmust nem tudom miért tette.Azt nyilatkozta,hogy egy belső kényszer vitte rá,és azt akarta,hogy elkapják a rendőrök,mert nem akarta ezeket tenni.Nekem is vannak lelki gondjaim, -persze nem ilyen jellegűek- és van,hogy egy depressziós hajlam visz rá valamire.Nem mi irányítjuk az agyunkat.Az irányít minket.Ha rossz családba születünk,akkor már eleve gondok lehetnek.
2019. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2%
Jóképű,szexi férfi volt. És mivel csak férfiakat gyilkolt, rám úgyse jelentett volna veszélyt. Én le sem csuktam volna. Aki meg agyonverte a börtönben azt nyilvános belezésnek vetném alá.
2019. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%

Én is sajnálom szegényt. :(

Nyugodjon békében!

2021. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!