Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nőies?

Hogyan legyek nőies?

Figyelt kérdés
Hogyan mozogjak, viselkedjek, hogy nőies legyek?
2017. nov. 12. 12:28
 1/8 anonim válasza:
37%
Tetszeni szeretnél valakinek?
2017. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem bmeg azt szeretné, hogy undorodjanak tőle, azért kérdezi -.-"
2017. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elég bénán hat ha valaki csak megjátssza ezt a nőiességet. Annak belülről kéne fakadnia, ha begyakorlod az nem lesz természetes
2017. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: hát ezért ez tanulható is akár.

Szerintem a neten biztos találsz tippeket.

2017. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tanulható.


Bárki kisminkelheti magát és vehet fel szoknyát meg magassarkút, de attól nem lesz nőiesebb, ha alapból a természete nem nőies. Egy pasi sem lesz nőies, ha beöltözik nőnek, csak egy pasi, aki női ruhákban van öltözve. Egy kevésbé nőies nő sem lesz attól nőiesebb, mert nadrág helyett szoknyát erőltet magára, vagy fekete szín helyett rózsaszínbe öltözik.

2017. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a nőiesség alatt nem feltétlen a külsőségekre gondoltam. Régen az úri hölgyek minden mozzanata, testtartása tanult volt, miért ne működhetne ez ma is? persze nem olyan formában mint régen.
2017. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először legyél belsőleg is nő elvekkel, erkölccsel, etikettel, viselkedésben is és ezt érezzed.

Ha ez lesz-van, akkor adja magát-látható lesz rajtad és mindeneden.


Attól, hogy betanulsz gesztusokat, viselkedéseket csak megjátszod nőiességet és ez csak "kölni" lesz megítélésedben, ami elszáll megismerésed után.

Egy "csinos dobozka" leszel.


Az öltözködésnél már érezhetnéd, hiszen látod a tükörben magad.Mit látsz, amikor felöltözöl?Elégedett vagy?

Hová sorolod a látottat, nőies, elegáns, gyerekes, csajszis, laza...stb?

Annyit, hogy semmit, akkor még dolgozd ki az összhangot, találd meg stílusodat.


Úgy viselkedj, hogy azért ne legyen miért szégyenkeznie se neked, se másnak.

2017. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érzésből kell nőiesnek lenni. De úgy tűnik te elég távol állsz ettől az érzéstől, hisz olyanokat kérdezel hogy mi a képlet a nőies járásra..

Inkább nőj fel, majd idővel nőiesedsz talán, ha megkomolyodtál, ha megértettél még pár dolgot.

2017. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!