Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki nagyon sokat játszik számítógépen, de a Facebook-on lógást gáznak tartja?

Figyelt kérdés

Tehát le van töltve neki egy csomó játék, az egész szabadidejében tudná tolni, ez köti össze a barátaival, viszont szerinte gáz, ha valaki szeret Facebook-ozni, Messengeren tartani a kapcsolatot a barátaival.


Pedig szerintem a Messenger sokkal szociálisabb.


2017. nov. 16. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem gondolok. Mindenki azzal baszi el az idejét, amivel akarja. A messenger pedig praktikus, korlátlan mennyiségű üzenet, hívni is lehet, csak wifi kell. Ha valaki nem szereti, azzal nem tudsz mit csinálni. Mindenki foglalkozzon a saját életével, nem bírom hangsúlyozni.
2017. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Bár annyit hozzá fűznék, hogy egy játék sokkal szórakoztatóbb mint a messenger. Ott nem csak beszélgetni tudsz a barátaiddal, hanem együtt játszani is.


Emlékszem régen nagyon sokat játszottam a barátaimmal 5-en voltunk összesen és mindig terveket készítettünk közösen, hogy hogyan győzhetnénk le az ellenséges csapatot. Hol együtt idegeskedtünk, hol együtt nevettünk :D Persze egy olyan gyerek aki facebook-on és messengeren élt az nem tudja hogy egy játék milyen nagy érzelmi hevességet tud kiváltani az emberből, ha meg mindezt a barátaival teszi akkor jobban összekovácsolódnak az emberek.

2017. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Az egyik kutya másik eb. Nyílván ugatnak egymásra :D
2017. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez ugyanaz, mint mikor valaki azt mondja, hogy "én nem nézek tévét" és két nap alatt lenyom egy évadot egy sorozatból :D

A vége ugyanaz: gép előtt ül és nem csinál semmi aktívat :D

2017. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amióta Semlyén Zsolték a kereszténydemokraták, azóta Máriapócson a szűzanya nem sír hanem zokog"

Részben ennyit a SZOCIÁLisságról és politikáról.

Olyan indokból csináltam Vésztyúk felhasználói fiókot, mert nagyon érdekelt valaki más, akinek már volt olyanja.

Közösségi oldalként annyira érdekfeszítő számomra a Vésztyúk, hogy az ottani ismerőseim számát visszacsökkentettem nullára.

Lehet hogy külön engedély kell hozzá, de aki akar az tud írni nekem Messengeren, de mindegy mert mintha a Vésztyúkon már letiltottak volna.

2017. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!