Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
haragszom az egész világra mindenre és mindenkire magamra családra barátokra barátomra semmmi sem jön össze nekem utálom magam 15/L

2017. nov. 19. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért haragszol a világra 15 évesen? Nem aludhatsz a barátodnál mert 3ast kaptál a suliban?
2017. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem kaptam 3 ast egyátalán és akkor alszom a barátomnál amikor akarok és én sem tudom mi pontosan a bajom inkább szomoru vagyok
2017. nov. 19. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert, mi a baj?
2017. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni. Tizenöt éves koromban én is így éreztem, sőt volt, hogy egész nap a sarokban ültem és sírtam vagy csak bámultam magam elé, pedig különösebb okom nem volt rá. Nem találtam a helyem a céljaim. Kb. fél év után jöttem ki ebből az állapotból. Éld meg ezt az időszakot, de ne lovald bele magad pluszban, el fog múlni, ha pedig nem, akkor kérj segítséget valakitől, akiben megbízol.
2017. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez a kis rossz elmúlik, több jó meg nem várható (;
2017. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Önsajnálat lvl god... ez semmi masrol nem szol..csak hogy vigasztalast kapj mikozben te se tudod mi a bajod mi honnan a gcibol tudjuk
2017. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első gondolatom, hogy meg fog jönni.

Második, hogy írd szépen össze, hogy mi minden jött neked eddig össze, és mennyit törődtek veled a barátaid.

2017. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is az írásra gondoltam.


Ha szétesettnek érzem magam, nekem segíteni szokott a "kiírom magamból a zűrzavart" módszer.


Próbáld csak ki!

2017. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi azoknak aki segítettek és nem hátláltattak SEGÍTETTEK!
2017. nov. 19. 20:15
 10/14 anonim ***** válasza:
ki segített? xd senki..csak valaki neki állt leereszkedni a szintedre
2017. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!