Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha egész héten ugyan...

Gáz, ha egész héten ugyan abba a pulcsiba járok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Igen.
2017. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Kabátodat is naponta cseréled?
2017. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem gáz. Ismertem olyat, aki 3x felhúzta ugyanazt a pólót egy héten kimosás nélkül.

Ma az volt a gáz.

2017. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem, nadrágnál sem.
2017. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 Honnan tudod, hogy nem mosta ki? Én is felveszem kétszer ugyanazt a felsőt egy héten, de az első felhúzás után kimosom. A nadrágokat is, de megszáradnak pár nap alatt.

Mondjuk nekem kevés ruhám van, de állandóan mosva vannak.

2017. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem, mivel a pulóvert eleve nem mossuk minden felvétel után (én havonta szoktam kb), illetve a legtöbb helységben meleg van, így le is vesszük, ha bent tartózkodunk.

Nekem sincs sok pulcsim (5), de mindig megvan az aktuális kedvenc, amit többször is felveszek egy héten, persze minden nap tiszta pólóval alatta.

2017. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
Szerintem nem. Mondjuk attól is függ hogy mennyit van rajtad és hogy beleizzadsz-e. Pl. ha felveszed a pólóra amíg beérsz a munkába meg amíg hazaérsz, akkor simán hordható egy hétig. Én is úgy csinálom, ha egész héten ugyanannyi fok van, akkor ugyanazt a pulcsit veszem fel minden nap. Alatta a póló tiszta, ráveszem, 20 perc az út oda, leveszem, amikor jövök haza felveszem, szintén 20 perc az út, leveszem. Kb egy órát van rajtam összesen naponta, nem lesz izzadt, akkor minek dobjam a szennyesbe. Hétvégén megy a mosásba a többivel.
2017. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha póló vagy ing fölött hordod akkor természetes, hogy nem mosod ki minden nap.
2017. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2017. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!