Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, hogy elsírtam...

Nagyon gáz, hogy elsírtam magam egy egész tömeg előtt a saját bulimon?

Figyelt kérdés
18. Szülinapomra a család szervezett nekem egy meglepi bulit amire tök sok embert meghívtak. Rokonok, ismerősök, párom stb. Nagyon készültek rá, hogy minden rólam szóljon. Egyik papám 5 éve meghalt a másik pedig halálos beteg és csak elég sok utalast tett arra, hogy nem éri meg a 18. Szülinapom. (Nagyon szeretem) Aztán a szülinapom napján átmentem hozzájuk a párommal. Papám nem tud amúgy menni, van jogsija vezet de egyszerűen nem lehetett arról lebeszélni, hogy ne gyalog menjen. Tök szomorú volt, mert aznap halt meg az egyik rokona. Na én tiszta depis állapotba kerültem, plusz örültem is, hogy megérte ezt a napot. Aztán mikor hazaérkeztünk előugrott egy nagy tömeg én meg a meghatottságtól és depis hangulatomtól szó szerint elbőgtem magam.. Főleg, hogy megláttam, hogy mindenhol az én képem van plusz megható szövegek meg lufik. Ez mennyire ciki? Nagyon kész lettem. Utána már jó volt a buli.
2017. nov. 30. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2017. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem gáz a hézag. Csak az gáz hogy nemlehet tudod értékelni mid van. Pozitív oldalát kéne nézned a dolgoknak nem a negatívat. Arra meg már rájössz ha ebből kitanulod. Figyelj ami az öregséget illeti nekem is rengeteg nagyszülőm eltávozott nemsoká egy se lesz megy az élet továbv lépni he. Ennyi. 19F írtam
2017. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Jól sikerült a meglepetés, teljesen meghatódtál. Imádom az ilyen videókat nézni a neten, amikor valaki őszintén örül valaminek és ezt így ki tudja mutatni.
2017. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, egyáltalán nem gáz és alighanem "meglepi buli" résztvevői szerint sem.
2017. dec. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!